24-pay-mark Created with Sketch.

Ефект Доплера

11 травня 2023, чт. 18:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Спектакль «Ефект Доплера» в Одесі відбудеться в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «ЕФЕКТ ДОПЛЕРА» В ОДЕСІ?

  1. Захопливий детектив в англійському стилі – на сцені театру.
  2. Заплутана історія, яку глядачеві доведеться розв’язувати разом із досвідченим детективом.
  3. Нові враження та повне занурення у атмосферу постановки.

СПЕКТАКЛЬ «ЕФЕКТ ДОПЛЕРА» В ОДЕСІ

Вистава створена за п’єсою британського драматурга Ентоні Шеффера. Творці жанр спектаклю визначають як «гру у детектив». Ролі виконують: заслужений артист України Сергій Поляков, Дмитро Жильченко, Ганна Дьяченко, Гуллер Полякова. Режисер-постановник – заслужений артист України Михайло Дроботов. Тривалість – 1 година 30 хвилин.

ТАЄМНИЧИЙ ЗЛОЧИН І НЕПРОСТА РОЗГАДКА У ВИСТАВІ «ЕФЕКТ ДОПЛЕРА» В ОДЕСЬКОМУ ДРАМТЕАТРІ

Детектив інколи називають розвагою для шляхетного розуму. Згодні з цим? – То обов’язково приходьте на виставу «Ефект Доплера»! До автора детективних романів звертається інспектор поліції, що розшукує зниклого Майло Тіндла. Як пов’язані сторінки книги і реальність? Зможете дізнатися під час спектаклю. Це буде вельми цікаво. До зустрічі!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «ЕФЕКТ ДОПЛЕРА» В ОДЕСІ?

Обирайте зручні місця у залі та замовляйте квитки на сайті Concert.ua онлайн.

Інші дати

Ефект Доплера

20 грудня 2023 18:00

Одеський обласний академічний драматичний театр, Одеса

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 02.12, 27.04 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 190 грн. KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 02.12, 27.04 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Самотнiсть в мережi 02 грудня 18:00, сб Самотнiсть в мережi Київ, Будинок Кіно від 190 грн. Самотнiсть в мережi Вже не хочу 02 грудня Самотнiсть в мережi Будинок Кіно Придбати Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати 03 грудня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вже не хочу 03 грудня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати