24-pay-mark Created with Sketch.

Ефект Доплера

17 березня 2023, пт. 18:00
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Спектакль «Ефект Доплера» в Одесі відбудеться в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

Чому варто піти у театр на виставу «Ефект Доплера» в Одесі?

  1. Захопливий детектив в англійському стилі – на сцені театру.
  2. Заплутана історія, яку глядачеві доведеться розв’язувати разом із досвідченим детективом.
  3. Нові враження та повне занурення у атмосферу постановки.

Спектакль «Ефект Доплера» в Одесі

Вистава створена за п’єсою британського драматурга Ентоні Шеффера. Творці жанр спектаклю визначають як «гру у детектив». Ролі виконують: заслужений артист України Сергій Поляков, Дмитро Жильченко, Ганна Дьяченко, Гуллер Полякова. Режисер-постановник – заслужений артист України Михайло Дроботов. Тривалість – 1 година 30 хвилин.

Таємничий злочин і непроста розгадка у виставі «Ефект Доплера» в Одеському драмтеатрі

Детектив інколи називають розвагою для шляхетного розуму. Згодні з цим? – То обов’язково приходьте на виставу «Ефект Доплера»! До автора детективних романів звертається інспектор поліції, що розшукує зниклого Майло Тіндла. Як пов’язані сторінки книги і реальність? Зможете дізнатися під час спектаклю. Це буде вельми цікаво. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «Ефект Доплера» в Одесі?

Обирайте зручні місця у залі та замовляйте квитки на сайті Concert.ua онлайн.

Схожі події

Повернення блудного батька 03 грудня 18:00, нд Повернення блудного батька Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Повернення блудного батька Вже не хочу 03 грудня Повернення блудного батька МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати 03 грудня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вже не хочу 03 грудня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати Ніч перед Різдвом 25 грудня 18:00, пн Ніч перед Різдвом Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ніч перед Різдвом Вже не хочу 25 грудня Ніч перед Різдвом Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати