СОБЫТИЕ ПЕРЕНЕСЕНО

Егоїсти

11 серпня 2020, Вт. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Виставу «Егоїсти» перенесено 11.08! Квитки залишаються дійсними!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:(048) 7723372

Вони чоловіки. Їх троє. І вони знайомі з дитинства. Життя кожного йде своєю чергою

Але одного разу, намагаючись розібратися в ситуації одного з них, вони все виявляють свої власні проблеми. Через іронію і сльози, через егоїстичне відчуття себе в цьому великому світі, через психологічний тренінг і фільми Альмодовара, через сміх і фізкультуру вони намагаються позначити шлях до завоювання жінки, до чоловічу дружбу і відповідальності і, звичайно, до любові. Цей спектакль дає унікальну можливість почути одкровення чоловіків на межі...

У головних ролях: Володимир Фекленко, Владислав Котлярський, Олександр Бобров.

Тривалість: 2 год 30 хв.

Ви можете купити квитки на Егоїсти на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).