Odessa Classic: Yen Han Ballet Company Zurich

10 серпня 2020, Пн. 19:00
від 1 грн.
від 1 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Увага! Концерт перенесено з 08.06.2020 на 10.08.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

У приміщенні Оперного театру Yen Han Ballet Company Zurich, Олексій Ботвінов (фортепіано соло).

Хореографія:
Хайнц Шперлі, Балет "Ноктюрн" на музику Шопена
Філіпе Португал, балет "Орфей і Еврідіка" на музику Гласса
Кен Оссола, балет "Світанок" на музику Рахманінова

Олексій Ботвінов нарешті здійснює свою давню мрію показати Одеській аудиторії зразок своєї співпраці з миром сучасної хореографії та свого багаторічного творчого партнера провідного швейцарського хореографа Хайнца Шперлі.

Ботвінова і Шперлі пов'язують понад два десятиліття творчої співпраці, сотні і сотні вистав у більш ніж 30 країнах Європи, Азії, північної Америки та Південної Африки.

Постійні виступи протягом 16 років в Опері Цюріха, повні сезони вистав в Берліні, Страсбурзі, великої Міланській "Ла Скала" - в тому числі шедевр хореографії 20 століття балет Шперлі "Гольдберг варіації" на музику Баха - співпраця піаніста і хореографа є унікальним на сучасній балетній сцені. І ось улюблена прима-балерина Цюріхського балету останніх 2 десятиліть Йен Хан- створює свою власну балетну трупу, де також є провідною танцівницею. Після сенсаційно успішного дебюту на Шанхайському фестивалі восени 2019 новий проект набирає силу, і створюється вечір з 3 балетів, що йдуть під фортепіанну музику соло у виконанні Олексія Ботвінова. Поряд із знаменитим шедевром Хайнца Шперлі- "Ноктюрн" на музику Шопена, свої нові творіння представлять Філіпе Португал- багаторічний партнер Йен Хан по роботі в трупі Шперлі і знаменитий танцівник і балетмейстер, виходець з компанії Іржі Киллиана "NDT" Кен Оссола.

Вечір сучасної хореографії в стилі неокласики - поєднання особливої щирості емоційної наплненності на базі технічної досконалості класичного балету - в поєднанні з живою музикою - принесе українській аудиторії незабутні емоції і новий культурний досвід.