Еротичні сни нашого міста

27 березня 2020, Пт. 19:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Еротичні сни нашого міста»?

1. Постановка з нетривіальною назвою гарантує незвичайні враження.
2. Глядачам пропонується осмислити різницю між реальністю і світом снів.
3. Вистава змусить задуматися над тим, якими ми є насправді.

Новий український театр представляє виставу «Еротичні сни нашого міста». Приходьте: буде захоплююче. І потім вам точно насниться щось з «цього» ...

Є ті, кому еротичні сни не сняться: їм заздрити чи співчувати? А до кого з них ставитеся особисто ви? Чи не замислювалися? А дарма. Вистава розповідає про простих людей, які зустрічаються всюди - в метро і поліклініці, у дворі або на роботі. А чи не ми це? Дуже навіть може бути!

Вистава відкриває життя в двох вимірах: в реальності і уві сні. І світ снів виявляється навіть дуже реальним. Тут кожен - справжній. Тут немає умовностей, комплексів, страхів з свідомого життя.

Автор п'єси «Еротичні сни ...» стверджує, що людина - це «істота, яке хоче, щоб його любили, але його ніхто не любить». Приходьте і подивіться спростування!

Тривалість вистави - 2 години 50 хвилин, з антрактом.
Мова - українська.

Інші дати

Схожі події

Прем'єра! двоє 27 червня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 27 червня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати Чехов на Театральній площі 07 червня 19:00, Нд Чехов на Театральній площі Київ, Київська фортеця від 150 грн. Чехов на Театральній площі Вже не хочу 07 червня Чехов на Театральній площі Київська фортеця Придбати Маленький Донні, який переміг морок 28 червня 19:00, Нд Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 28 червня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020