Євген Дога. Король вальсу.

15 липня 2020, Ср. 19:00
Freedom Hall Київ, вул. Фрунзе, 134
від 690 грн.
від 690 грн.
Обрати квиток

Галерея

Євген Дога. Король вальсу. у Києві - фото №1 Євген Дога. Король вальсу. у Києві
Євген Дога. Король вальсу. у Києві - фото №2 Євген Дога. Король вальсу. у Києві афіша
Євген Дога. Король вальсу. у Києві - фото №3 Євген Дога. Король вальсу. у Києві квитки

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Зараз по цій події дозволу/грошових коштів для повернення від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Концерт-хол FREEDOM

Контакти організатора: 0-800-330-003, [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2QegiWV14 березня у Великому концертному залі Freedom Hall відбудеться творчий вечір Народного артиста, лауреата державної премії Євгена Доґи.

У концерті візьмуть участь симфонічний оркестр і найкращі солісти країни.

Людина світу Євген Доґа відомий широкій аудиторії всіх континентів. Його музика прикрашає понад двісті кінофільмів, сотні вистав і радіопостановок.

Візитною карткою музиканта став вальс, написаний до культового кінофільму «Мій ласкавий і ніжний звір».

Це творіння стало одним із найвідоміших музичних творів ХХ століття, увійшло в список кращих вальсів світу нарівні з вальсами Штрауса, Шопена, Чайковського, Рота, Леґара і Шостаковича.

Романтичний і чуттєвий вальс лунав у театральних і балетних спектаклях найзнаменитіших театрів світу, був окрасою відкриття Олімпійських ігор і створював незабутній настрій на випускних вечорах сотень тисяч шкіл.

Для кількох поколінь вальс Євгена Доґи став весільним вальсом.

14 березня Євген Доґа особисто диригуватиме одним із кращих симфонічних оркестрів України. Гостями світової знаменитості стануть найкращі музиканти країни.

У концерті великого музиканта прозвучать улюблені мільйонами твори і найновіші опуси.

Безмежний захват і радість - саме таким ви запам'ятаєте цей творчий вечір з великим Маестро!