Євгеній Онєгін

22 березня 2020, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Також організатор самостійно проводить повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію. Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0Євгеній Онєгін в Одесі! Чекаємо вас 22 березня в 18:30 в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету.

Ви можете купити квитки на Євгеній Онєгін на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на спектакль «Євгеній Онєгін»?

1. Опера Чайковського включена в список світової культурної спадщини.
2. Супровід хору і оркестру подвоїть приголомшливий естетичний ефект опери.
3. Тонкий камерний стиль твору Петра Чайковського - справжня насолода для цінителів.

На сцені Одеської опери - концертне виконання «Євгенія Онєгіна» Петра Ілліча Чайковського

Твір з полуторавековой історією продовжує захоплювати театралів усього світу. НЕ пропустіть!

«Євгеній Онєгін» - опера, яка здобула визнання не тільки на батьківщині автора, а й далеко за її межами. Ставити шедевр Чайковського шанують за честь найбільші сцени світу. Без цього великого твору репертуар будь-якого оперного театру був би неповним. Не виняток і Одеська опера, що запрошує гостей та жителів Одеси збагатити свій внутрішній світ.

Автор назвав свій твір «Ліричні сцени по Пушкіну», підкресливши вишуканість і тонкість створеної опери. Недарма творіння Чайковського називають «музикою щастя»: ні натяку на смуток і зневіра.

Сучасне виконання цілком відтіняє задум композитора і демонструє щирість акторів. Ніяких зайвих сценографических ефектів, «підсолоджувачів» і приїлися публіці шаблонів: все жваво і природно.

Музичний керівник і диригент - Олександру Самоіле.
Режисер-постановник - Оксана Тараненко.
Чекаємо Вас!

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати