Євгеній Онєгін

25 січня 2020, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Євгеній Онєгін в Одесі! Чекаємо вас 25 січня о 18:30 в Одеському Національнму Академічнму театрі Опери та Балету.

Ви можете купити квитки на Євгеній Онєгін на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на спектакль «Євгеній Онєгін»?

1. Опера Чайковського включена в список світової культурної спадщини.
2. Супровід хору і оркестру подвоїть приголомшливий естетичний ефект опери.
3. Тонкий камерний стиль твору Петра Чайковського - справжня насолода для цінителів.

На сцені Одеської опери - концертне виконання «Євгенія Онєгіна» Петра Ілліча Чайковського

Твір з полуторавековой історією продовжує захоплювати театралів усього світу. НЕ пропустіть!

«Євгеній Онєгін» - опера, яка здобула визнання не тільки на батьківщині автора, а й далеко за її межами. Ставити шедевр Чайковського шанують за честь найбільші сцени світу. Без цього великого твору репертуар будь-якого оперного театру був би неповним. Не виняток і Одеська опера, що запрошує гостей та жителів Одеси збагатити свій внутрішній світ.

Автор назвав свій твір «Ліричні сцени по Пушкіну», підкресливши вишуканість і тонкість створеної опери. Недарма творіння Чайковського називають «музикою щастя»: ні натяку на смуток і зневіра.

Сучасне виконання цілком відтіняє задум композитора і демонструє щирість акторів. Ніяких зайвих сценографических ефектів, «підсолоджувачів» і приїлися публіці шаблонів: все жваво і природно.

Музичний керівник і диригент - Олександру Самоіле.
Режисер-постановник - Оксана Тараненко.
Чекаємо Вас!

Схожі події

Сільва 07 серпня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 07 серпня Сільва Літній театр Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Маленький Донні, який переміг морок 07 серпня 19:00, Пт Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 07 серпня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 2 Події Дикун FOREVER або про що мовчать чоловіки 7.08 - 21.08.2020