Євгеній Онєгін

17 серпня 2019, Сб. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Євгеній Онєгін»?

1. Опера Чайковського включена до списку світової культурної спадщини.
2. Супровід хору й оркестру подвоїть приголомшливий естетичний ефект опери.
3. Тонкий камерний стиль твору Петра Чайковського – справжня насолода для поціновувачів.

На сцені Одеської опери – концертне виконання «Євгенія Онєгіна» Петра Ілліча Чайковського. Твір з великою історією продовжує захоплювати театралів усього світу. Не пропустіть!

«Євгеній Онєгін» – опера, яка здобула визнання не тільки на батьківщині автора, а й далеко за її межами. Ставити шедевр Чайковського вважають за честь найбільші сцени світу. Без цього великого твору репертуар будь-якого оперного театру був би неповним. Не виняток і Одеська опера, що запрошує гостей та жителів Одеси збагатити свій внутрішній світ.

Автор назвав свій твір «Ліричні сцени за Пушкіним», підкресливши вишуканість і тонкість створеної опери. Недарма творіння Чайковського називають «музикою щастя»: жодного натяку на смуток і зневіру.

Сучасне виконання цілком відтіняє задум композитора і демонструє щирість акторів. Ніяких зайвих сценографических ефектів, «підсолоджувачів» і шаблонів: все жваво і природно.

Музичний керівник і диригент – Александру Самоіле.
Режисер-постановник – Оксана Тараненко.
Чекаємо на вас!

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019