Євгеній Онєгін

5 вересня 2019, Чт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Євгеній Онєгін»?

1. Опера Чайковського включена до списку світової культурної спадщини.
2. Супровід хору й оркестру подвоїть приголомшливий естетичний ефект опери.
3. Тонкий камерний стиль твору Петра Чайковського – справжня насолода для поціновувачів.

На сцені Одеської опери – концертне виконання «Євгенія Онєгіна» Петра Ілліча Чайковського. Твір з великою історією продовжує захоплювати театралів усього світу. Не пропустіть!

«Євгеній Онєгін» – опера, яка здобула визнання не тільки на батьківщині автора, а й далеко за її межами. Ставити шедевр Чайковського вважають за честь найбільші сцени світу. Без цього великого твору репертуар будь-якого оперного театру був би неповним. Не виняток і Одеська опера, що запрошує гостей та жителів Одеси збагатити свій внутрішній світ.

Автор назвав свій твір «Ліричні сцени за Пушкіним», підкресливши вишуканість і тонкість створеної опери. Недарма творіння Чайковського називають «музикою щастя»: жодного натяку на смуток і зневіру.

Сучасне виконання цілком відтіняє задум композитора і демонструє щирість акторів. Ніяких зайвих сценографических ефектів, «підсолоджувачів» і шаблонів: все жваво і природно.

Музичний керівник і диригент – Александру Самоіле.
Режисер-постановник – Оксана Тараненко.
Чекаємо на вас!

Схожі події

Прем'єра! двоє 27 червня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 27 червня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати Чехов на Театральній площі 07 червня 19:00, Нд Чехов на Театральній площі Київ, Київська фортеця від 150 грн. Чехов на Театральній площі Вже не хочу 07 червня Чехов на Театральній площі Київська фортеця Придбати Маленький Донні, який переміг морок 28 червня 19:00, Нд Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 28 червня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020