1 червня 2019, Сб. 19:00
BURSA Hotel Kyiv Київ, вул. Костянтинівська, 11
від 200 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 31/05/2019. деталі тут
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто відвідати виступ YGT та Koloah?

1. Живі виступи KOLOAH бувають лише 3-4 рази на рік — не варто пропускати один із них.
2. Неймовірна атмосфера бару «1818» на тлі вечірнього Подолу.
3. Незабутнє враження від поєднання джазу, даунтемпо, ембієнт-попу із візуальним проекційним шоу від YGT.

YGT (Slovenia) + Koloah (Ukraine). LIVE презентація альбомів

Довгоочікуване тепле та сповнене пригод літо почнеться просто неба під музичний супровід YGT (ex-Your Gay Thoughts) зі Словенії в компанії з київським електронним продюсером та діджеєм — KOLOAH.

Проекти мають спільний привід для святкування: нещодавно артисти випустили нові альбоми, одночасно та інтуїтивно прийшовши до ідеї презентувати їх cover to cover на живописній терасі бару 1818.

YGT поєднають джаз, даунтемпо, ембієнт-поп із візуальним проекційним шоу. Живі виступи KOLOAH бувають лише 3-4 рази на рік — не варто пропускати один із них. Вперше треки з нового альбому Salon Imaginalis зазвучать у виконанні не лише автора й продюсера, а й запрошених музикантів.

Ми хочемо створити особливу атмосферу, щоб в суботній вечір на тлі Подолу почути і на власні очі побачити, як усе місто занурюється в літо.