YouTube. Шпаргалка маркетолога

23 листопада 2018, Пт. 18:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Про подiю

YouTube - це тренд. За даними Cisco, до 2020 відео становитиме 80% усього користувацького онлайн-трафіку. А вже сьогодні YouTube – № 2 за популярністю серед сайтів та мобільних додатків в Україні.

83% опитаних маркетологів хотіли б створювати відеоконтент, якби мали час, бюджети та розуміння, як правильно просувати відео. YouTube - це не Instagram і навіть не Facebook. Він працює за абсолютно іншим принципом і вимагає набагато більших витрат часу, енергії та фінансів. Окрім не типового алгоритму роботи, ця платформа потребує особливого підходу до контенту, який ми називаємо "метадані - пошуковій машині, відео - користувачам, а маркетинг - охопленню".

На цій лекції ви дізнаєтесь:

Про стратегію
➢ YouTube для брендів: кому потрібен канал і навіщо;
➢ які завдання маркетингу можна вирішити за допомогою платформи;
➢ як інтегрувати YouTube в загальну стратегію маркетингу і SMM;
➢ як розробляти стратегії каналів і воронки продажів;
➢ як описати відео, що б його зчитав алгоритм YouTube;
➢ які інструменти використовувати для додаткового зростання переглядів.

Про користувача
➢ "міфічна" і реальна цільова аудиторія;
➢ чому користувачі не переходять на YouTube з інших соцмереж і що з цим робити.

Про гроші
➢ які бюджети витрачати на просування та на які результати очікувати;
➢ способи монетизації контенту.

Про контент
➢ який контент слід створювати, що б канал ріс органічно;
➢ як часто треба завантажувати відео, та якої тривалості воно має бути;
➢ що таке "хайпи" і як їх використовувати максимально ефективно;
➢ як зробити ролик вірусним і для чого;
➢ як не допускати прикрих помилок стосовно етики та авторських прав.

Ці і не тільки ці питання ми допоможемо зрозуміти всім, хто працює у сфері маркетингу, брендингу та SMM.

Допоможе нам в цьому сертифікований YouTube креатор, маркетолог, засновник Emorphosys Ukraine та відповідальна за контент у eMorphosys Software Solutions (India) Анна Лютько.

eMorposys Ukraine - українська філія міжнародної компанії, що займається створенням контенту на платформі YouTube, веденням корпоративних каналів "під ключ", створенням трафіку для воронки продажів, розвитком бізнесів через YouTube і підвищенням ефективності роботи на різних ринках, мовах і платформах. У компанії eMorphosys більше 250 власних каналів різними мовами та різних тематик, 4 золоті і 26 срібних кнопок YouTube.

Схожі події

Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 25 січня 16:00, Пт Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Київ, Fedoriv Hub від 750 грн. Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Вже не хочу 25 січня Костянтин Коптелов. Бізнес-стратегія 2019 Fedoriv Hub Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 13 квітня 17:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Львів, Центр Довженка від 350 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 13 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Центр Довженка Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 20 квітня 18:00, Сб Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Київ, Chamber Plaza від 490 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 20 квітня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Chamber Plaza Придбати Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» 3 Події Майстер-клас публічного виступу «Великі диктатори» 27.01 - 10.02.2019