YouTube. Шпаргалка маркетолога

23 листопада 2018, Пт. 18:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Про подiю

YouTube - це тренд. За даними Cisco, до 2020 відео становитиме 80% усього користувацького онлайн-трафіку. А вже сьогодні YouTube – № 2 за популярністю серед сайтів та мобільних додатків в Україні.

83% опитаних маркетологів хотіли б створювати відеоконтент, якби мали час, бюджети та розуміння, як правильно просувати відео. YouTube - це не Instagram і навіть не Facebook. Він працює за абсолютно іншим принципом і вимагає набагато більших витрат часу, енергії та фінансів. Окрім не типового алгоритму роботи, ця платформа потребує особливого підходу до контенту, який ми називаємо "метадані - пошуковій машині, відео - користувачам, а маркетинг - охопленню".

На цій лекції ви дізнаєтесь:

Про стратегію
➢ YouTube для брендів: кому потрібен канал і навіщо;
➢ які завдання маркетингу можна вирішити за допомогою платформи;
➢ як інтегрувати YouTube в загальну стратегію маркетингу і SMM;
➢ як розробляти стратегії каналів і воронки продажів;
➢ як описати відео, що б його зчитав алгоритм YouTube;
➢ які інструменти використовувати для додаткового зростання переглядів.

Про користувача
➢ "міфічна" і реальна цільова аудиторія;
➢ чому користувачі не переходять на YouTube з інших соцмереж і що з цим робити.

Про гроші
➢ які бюджети витрачати на просування та на які результати очікувати;
➢ способи монетизації контенту.

Про контент
➢ який контент слід створювати, що б канал ріс органічно;
➢ як часто треба завантажувати відео, та якої тривалості воно має бути;
➢ що таке "хайпи" і як їх використовувати максимально ефективно;
➢ як зробити ролик вірусним і для чого;
➢ як не допускати прикрих помилок стосовно етики та авторських прав.

Ці і не тільки ці питання ми допоможемо зрозуміти всім, хто працює у сфері маркетингу, брендингу та SMM.

Допоможе нам в цьому сертифікований YouTube креатор, маркетолог, засновник Emorphosys Ukraine та відповідальна за контент у eMorphosys Software Solutions (India) Анна Лютько.

eMorposys Ukraine - українська філія міжнародної компанії, що займається створенням контенту на платформі YouTube, веденням корпоративних каналів "під ключ", створенням трафіку для воронки продажів, розвитком бізнесів через YouTube і підвищенням ефективності роботи на різних ринках, мовах і платформах. У компанії eMorphosys більше 250 власних каналів різними мовами та різних тематик, 4 золоті і 26 срібних кнопок YouTube.

Схожі події

Brand Yourself 06 липня 11:00, Сб Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 06 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Brand Yourself 07 липня 11:00, Нд Brand Yourself Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Brand Yourself Вже не хочу 07 липня Brand Yourself Fedoriv Hub Придбати Стань лідером фандрейзингу 20 червня 18:30, Чт Стань лідером фандрейзингу Київ, Fedoriv Hub від 500 грн. Стань лідером фандрейзингу Вже не хочу 20 червня Стань лідером фандрейзингу Fedoriv Hub Придбати Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» 23 червня 16:00, Нд Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Одеса, Літній театр Морвокзал від 100 грн. Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Вже не хочу 23 червня Дмитро Комаров «Екстремальна Бразилія» Літній театр Морвокзал Придбати