Ювілейний концерт до 115-річчя Арама Хачатуряна

16 жовтня 2018, Вт. 19:30
Будинок вчених Київ, вул. Володимирська, 45-а
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на ювілейний концерт до 115-річчя Арама Хачатуряна?

1. Можна зануритися в унікальну атмосферу вірменської культури. Сильний енергетичний імпульс музики Арама Хачатуряна надихає, породжує масу позитивних емоцій
2. Широко відомі твори в програмі поєднуються з новими. Вперше в Україні прозвучить сюїта А. Арутюняна (учня А. Хачатуряна)
3. На концерті можна поспілкуватися, обмінятися враженнями і знайти нових друзів. Безкоштовна професійна фотосесія

В осінні будні хочеться енергетичного заряду! Сонячна музика Арама Хачатуряна запалює серця завжди!

У багатьох країнах світу Хачатуряна називають «містер «Танець з шаблями». Слава цього твору затьмарила всі інші творіння автора. Давайте радіти разом його інструментальній музиці, в якій змішалися яскраві фарби вірменських танців, класична стрункість форми, щирість мелодизу - все те, за що його музику люблять у всьому світі.

В ювілейному концерті ви почуєте твори, що стали шлягерами, в тому числі і «галасливе дитя» - «Танець з шаблями» з балету «Гаяне», чарівні камерні твори композитора, спогади про нього знаменитостей ХХ століття.

Організація концерту: Chamberland music

У концерті беруть участь:
Григорій Амбарцумян - скрипка
Олексій Бойко - кларнет
Тетяна Борисенко - фортепіано
Андрій Рахманін - скрипка
Софія Оганесян - фортепіано

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати