5 жовтня 2018, Пт. 19:00
Клуб Module Дніпро, вул. Січових Стрільців, 5
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Yuko у Дніпрі - фото №1 picture
Yuko у Дніпрі - фото №2 picture
Yuko у Дніпрі - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт YUKO?

1. Бути в тренді сучасних музичних течій, відкрити для себе стиль folktronica і вживу подивитися на феноменальний дует, що сформувався на шоу "Голос Країни"
2. Фантастичний саунд від Стаса Корольова і потужний вокал Юлії Юріної
3. Повністю віддатися дикому рейву під легендарні "Hreblia", "Masha", "Zayenka" та інші хіти.

Yuko - суміш фольклору і електроніки, яка здатна очолити найгучніші рейвах.

Історія групи починається із зустрічі Юлі Юріної і Стаса Корольова в 2016 на шоу "Голос Країни", після якого з ініціативи наставника Івана Дорна артисти стали створювати музику в тандемі. На сцені вони - єдиний злагоджений організм, а матеріал, який YUKO використовує в творчості, - реальні українські пісні предків, зібрані вченими-фольклористами і самою Юлею з самих різних куточків країни.

Вони пройшли шлях від першого синглу «Маша» і ЕР в 2017 до повноформатного альбому "Ditch", виступів на іменитих фестивалях і повного залу на першому сольному концерті.

Що далі? Тільки більше. Переосмислення фольклорних тем. Синтез історії і нововведень.

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати