Юлія Бортнік.SEX: Робота над помилками

30 березня 2019, Сб. 18:00
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Семінар Юлія Бортник. "SEX: Робота над помилками"?

1.Встреча і спілкування з коханою телеведучої!
2. Унікальні поради, які допоможуть зберегти гармонію в сексі і відносинах на довгі роки!
3. Розіграш подарунків і приємні сюрпризи!

Як зберегти гармонію в сексі на довгі роки?
Знає Юлія Бортник!

Найвідвертіша телеведуча України, та автор ток-шоу «Давай поговоримо про СЕКС» поділиться своїм досвідом та розповість, які найпоширеніші помилки в стосунках роблять українці! Як їх уникнути, та що робити, якщо ви вже встигли їх зробити!

Вперше в Україні! Семінар Юлії Бортник "SEX: Робота над помилками"

Працюючи над проектом «Давай поговоримо про СЕКС», його автор Юлія Бортник спілкувалася з сотнями українців, які зіткнулися з проблемами в сексі. Та з’ясувала, що більшість з них припускаються одних й тих самих помилок у стосунках, які в свою чергу, й руйнують як інтимну сферу, так і подружне життя взагалі.

На цьому семінарі відома телеведуча поділиться власним унікальним досвідом, та розповість, яких помилок у стосунках варто уникати, аби на довгі роки зберегти щасливе сексуальне життя та гармонію у вашій родині! А також порадить, що треба робити, якщо ви вже встигли зробити ці помилки.

Учасників семінару чекають приємні сюрпризи та розіграш подарунків!

Схожі події

Віра Полозкова 28 серпня 20:00, Ср Віра Полозкова Київ, D12 від 450 грн. Віра Полозкова Вже не хочу 28 серпня Віра Полозкова D12 Придбати Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 200 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 15 грн. Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати Романтичне нічне шоу Love 27 липня 21:00, Сб Романтичне нічне шоу Love Одеса, Одеський дельфінарій Немо від 400 грн. Романтичне нічне шоу Love Вже не хочу 27 липня Романтичне нічне шоу Love Одеський дельфінарій Немо Придбати