24-pay-mark Created with Sketch.

Юля Юріна. Презентація альбому

18 травня 2024, сб. 18:00-21:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 600 ₴
від 600 ₴

Про подiю

Концерт «Юля Юріна. Презентація альбому» в Києві відбудеться 18 травня 2024 року о 18:00 в Bel etage.

Чому варто піти на концерт «Юля Юріна. Презентація альбому» в Києві?

  1. Талановита і харизматична виконавиця.
  2. Велика концертна програма із вже добре відомих пісень та композицій нового альбому.
  3. Унікальна нагода відкрити для себе нові грані творчості співачки.

Концерт «Юля Юріна. Презентація альбому» в Києві

Юля Юріна – популярна українська співачка, що раніше працювала переважно у стилі фольктроніки. Проте як творча особистість із яскравим потенціалам Юля знаходиться у постійному пошуку. І ось вже готовий до презентації новий альбом співачки, сповнений рок-звучання. Ви маєте почути!

Новий альбом та новий стиль: Юля Юріна на сцені Bel etage

«Я зберу свої думки, що так хаотичні, і впишу в свої пісні, щоб жити вічно», – саме так визначає мету своєї сучасної творчості Юля Юріна. Прагнучи поділитися зі слухачами власними думками, емоціями та переживаннями, співачка запрошує на презентацію нового альбому. Його було створено у кооперації з музикантом і саунд-продюсером Сиром. З цим альбомом співачка відкриває для себе абсолютно нове звучання. І саме ви почуєте його першими! До програми концерту також увійдуть відомі композиції з попередніх альбомів «Ґвара» та «Рефлексія». Тож буде влучно, щиро і атмосферно. Для ЗСУ вхід безкоштовний (прохання пред’явити посвідчення на вході до клубу). У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Юля Юріна. Презентація альбому» в Києві?

Квитки вже у продажу онлайн на Concert.ua.

Артисти

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 800 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати