-30% на другий
20 квітня 2019, Сб. 20:00
Underpub Одеса, Приморская 15/17
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

ЮНАК

ЮНАК - це український бенд, створений в січні 2017 року і складається з:
Володимира Тура (Вокал, гітари, клавішні, музика, тексти) і Тимура Харченко (гітари, бек-вокал, музика, тексти).

Хто такий ЮНАК? Це молода людина, людина, яка не досягла зрілості, у якого все життя ще попереду. Так само і з нашим юнаків - він сильний і розумний, добре знає, чого хоче отримати від цього життя, тому у нього все вийде. Вони - віддані музиці двоє хлопців, які створюють якісний продукт.
За час свого існування група записала ЕР "ЮНАК", зняла і представила два відеокліпи, представила кілька синглів, які знаходяться в ротації багатьох радіостанцій України. Нова пісня колективу "Superboy" була подана на участь в Нац. відборі на Євробачення-2019 і знаходиться в ротації радіостанцій Європи і США.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ 22 квітня 19:00, Пн Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Вже не хочу 22 квітня Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати