-30% на другий
28 липня 2019, Нд. 19:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 990 грн.
від 990 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Yungblud?

1. Сценічне ім'я цього хлопця говорить саме за себе: його музика свіжа й безпосередня.
2. Кожен забере з собою частину нестримної бунтарської енергії YUNGBLUD.
3. Такої суміші панківської розкутості й щирої добродушності ви, напевно, ще не бачили.

YUNGBLUD вперше виступить у Києві з дебютним альбомом!

Молоде англійське дарування, яке інакше як божевільним не назвеш. Його псевдонім може наштовхнути вас на думку: «О, це черговий сумний треп-репер», – але ні. Це справжнісінька кипляча молода кров. І вона тече до Києва! Запам'ятовуйте дату й місце – 28 липня, Зелений театр.

Домініку Харрісону, саме так звуть нашого героя, 21 рік. Він народився в Донкастері, але в 16 років переїхав до Лондона, щоб пізнати доросле життя. Нестандартне творче бачення помітили. Його пісні потрапили в саундтрек до серіалу «13 причин чому» від Netflix. І понеслося: десятки мільйонів прослуховувань на Spotify, мільйони переглядів на YouTube. Від пропозицій виступати по всьому світу просто не було відбою.

У липні минулого року YUNGBLUD випустив дебютний альбом 21st Century Liability – півгодини зубодробильного поп-панку і реп-року, які несуться на слухача хвилею-вбивцею. Після першого прослуховування настає шок, але з'являється бажання послухати ще. Далі – вникаєш у суть.

Незважаючи на стрімку популярність, YUNGBLUD не розраховує на комерційний успіх: «Моє бажання – грати на стадіонах, але водночас головна мета – побудувати ком'юніті, в якому люди не боялися б бути собою. Скільки мене стрімлять? У яких я плейлистах на радіо? Як часто мене крутять? Взагалі пофігу. Усе, чого я хочу, – великих майданчиків, щоб побачити якомога більше людей. І сказати їм, що я чую їх». Але творчі цілі у хлопця ще крутіші. Він хоче бути, як канадський репер Дрейк. Тільки в рок-музиці: «Мені подобається, як він плаває в усіх жанрах одразу, але по-своєму. Таке ж збираюся провернути і я. Тільки з роком».

Тож чому б не підтримати амбіції молодої крові? Чекаємо на вас!