24-pay-mark Created with Sketch.

Юрій Великий. Душевно, по-домашньому

від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на стендап-концерт Юрія Великого?

  1. Неперевершений пародист, якого любить вся країна.
  2. Найактуальніша концертна програма «Душевно, по-домашньому».
  3. Потужний заряд гарного настрою та життєвого позитиву.

StandUp-концерти Юрія Великого

Талановитий гуморист і пародист Юрій Великий сьогодні – один із найпопулярніших та найулюбленіших артистів українців. Кожна його поява в інтернет-просторі – вибух емоцій. А коли талановитий пародист виходить на сцену і веде концерт наживо, враження для публіки – удвічі сильніші. Це завжди грандіозна подія для глядачів, що отримують від спілкування з артистом шалений заряд позитиву.

Іскрометний гумор від Юрія Великого

Юрій Великий поспішає до вашого міста, аби поділитися найгарячішими жартами та представити свої найкращі образи. Ну а ми з вами знаємо: ті, хто стає предметом пародій гумориста, зазвичай не вартий і мізинця українця. Це дурнуваті (кожен має для них свої назви) політики, які принесли війну в Україну і продовжують її підтримувати. Назву програмі дала крилата фраза переляканої росіянки, що «вимушена» тікати з Криму, а тепер стала предметом для яскравого стьобу. Впевнені, що ви почуєте на концерті багато нового, тож не пропустіть довгоочікувану зустріч! Виступи Юрія Великого відбуваються з благодійною метою у партнерстві з БФ «За Луганщину» та ГО «ВПО України».

Де купити квитки на стендап-концерт Юрія Великого?

Замовити квитки можна просто зараз на сайті Concert.ua.

Інші дати

Юрій Великий. Душевно, по-домашньому

25 вересня 2023 19:00

Драматичний театр ім. І. Кочерги, Житомир

Перейти до опису
від 380 грн.

Юрій Великий. Душевно, по-домашньому

24 вересня 2023 19:00

Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського, Вінниця

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін 12 жовтня 19:00, чт Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 400 грн. Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Вже не хочу 12 жовтня Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 25 вересня 19:30, пн Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 400 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 вересня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 30 вересня 20:30, сб Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Запоріжжя, Простір Подій "Respect" від 300 грн. Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 30 вересня Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Простір Подій "Respect" Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 25 вересня 17:00, пн Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 400 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 вересня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати