24-pay-mark Created with Sketch.

Юрій Великий. Душевно, по-домашньому

від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на стендап-концерт Юрія Великого?

  1. Неперевершений пародист, якого любить вся країна.
  2. Найактуальніша концертна програма «Душевно, по-домашньому».
  3. Потужний заряд гарного настрою та життєвого позитиву.

StandUp-концерти Юрія Великого

Талановитий гуморист і пародист Юрій Великий сьогодні – один із найпопулярніших та найулюбленіших артистів українців. Кожна його поява в інтернет-просторі – вибух емоцій. А коли талановитий пародист виходить на сцену і веде концерт наживо, враження для публіки – удвічі сильніші. Це завжди грандіозна подія для глядачів, що отримують від спілкування з артистом шалений заряд позитиву.

Іскрометний гумор від Юрія Великого

Юрій Великий поспішає до вашого міста, аби поділитися найгарячішими жартами та представити свої найкращі образи. Ну а ми з вами знаємо: ті, хто стає предметом пародій гумориста, зазвичай не вартий і мізинця українця. Це дурнуваті (кожен має для них свої назви) політики, які принесли війну в Україну і продовжують її підтримувати. Назву програмі дала крилата фраза переляканої росіянки, що «вимушена» тікати з Криму, а тепер стала предметом для яскравого стьобу. Впевнені, що ви почуєте на концерті багато нового, тож не пропустіть довгоочікувану зустріч! Виступи Юрія Великого відбуваються з благодійною метою у партнерстві з БФ «За Луганщину» та ГО «ВПО України».

Де купити квитки на стендап-концерт Юрія Великого?

Замовити квитки можна просто зараз на сайті Concert.ua.

Схожі події

Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін 12 жовтня 19:00, чт Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 400 грн. Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Вже не хочу 12 жовтня Імпровізація: Ветерани космічних військ та Ігор Ласточкін Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ 13.10, 14.10, 15.10 Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ 13.10, 14.10, 15.10 Дизель Шоу. Концерти на підтримку ЗСУ МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Собачий стендап 30 вересня 17:30, сб Собачий стендап Київ, Мораліст Бар від 350 грн. Собачий стендап Вже не хочу 30 вересня Собачий стендап Мораліст Бар Придбати Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ 25 жовтня 17:00, ср Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Дніпро, Дніпропетровський Академічний театр опери та балету від 400 грн. Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 жовтня Дизель Шоу. Тур на підтримку ЗСУ Дніпропетровський Академічний театр опери та балету Придбати