Вечір присвячений Юрію Візбора

25 жовтня 2019, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

«Я не люблю будь-яку владу,
Я з кожної не в ладу,
Але я, поки є, що класти,
На кожну кладу!»
Ігор Губерман

Складно прожити життя і зберегти себе як особистість, вільну творчу особистість, як вільного духом і тілом людини в тоталітарному і Заідеологізована суспільстві Радянського Союзу. Далеко не всім це вдавалося. Писати вірші і пісні, кататися на гірських лижах, об'їздити величезну країну як журналіст, займатися альпінізмом, зніматися в кіно, дружити з багатьма знаменитими людьми, любити і бути коханим і ...
І все це про Юрія Йосиповича Візбора, чиї добрі ліричні і гумористичні пісні співають тисячі людей в різних країнах через багато років після його відходу.
Час від часу ми робимо вечора його пам'яті, збираємо цінителів і любителів його творчості, професійних артистів і музикантів - послухати, поспівати, помріяти про хороше, посміятися і подумати «про себе і про нас ...»
Хто не знає пісень: «Мила моя, сонечко лісове ...», «Лижі біля печі стоять», «Самотній музикант», «Наповнимо музикою серця ...»
Хто не сміявся, слухаючи: «Зайва вага ...» або «Він за мною видно йшов ...».
Пісні Юрія Візбора і зараз співають тисячі людей в компаніях і на рідкісних, на жаль, концертах.

Він прожив своє життя без оглядки на владу, на зовнішні обставини, на чужі думки.
Його пісні і дивовижні розповіді гранично щирі. Цим і ще величезним талантом він цікавий, сучасний і не забуваємо сьогодні.
Пісні Юрія Візбора співають в США, Ізраїлі, Росії, Німеччини, України, Білорусії, Австралії, Франції, Казахстані тощо

І артисти, і музиканти і керівники Київського театру поезії та пісні ім.В.Висоцкого 25 жовтня 2019 р. в Київському будинку Актора, надамо увазі публіки величезну колекцію улюблених і знакових пісень Юрія Візбора.
Хто ж буде на сцені в цей раз: Тимур Бобровський - виконавець; Володимир Новіков - виконавець; Микола Чернявський - виконавець, сценарист; Сергій Озерян - соло, ритм гітара; Єгор Славінський - бас гітара.
Кияни та гості нашого прекрасного міста прийдуть до Будинку Актора, заспівають пісні Візбора, і проведуть цей вечір в хорошій компанії.
Це буде один з тих вечорів, про які захочеться розповідати дітям і онукам.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати