24-pay-mark Created with Sketch.

Yves Tumor

20 червня 2022, пн. 19:00-22:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 990 ₴
від 990 ₴

Галерея

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Друзі, через обставини, що не залежать від організаторів, Ів Тюмор вимушений перенести концерт у Києві.

Ми ведемо перемовини для визначення нової дати, але скоріш за все, вона з’явиться вже ближче до літа. Повідомимо вам, щойно знатимемо напевне, а поки запасаємося терпінням і дякуємо вам за розуміння 💔

Квитки залишаться дійсними на нову дату. Оформити повернення можна буде з 18 лютого в особистому кабінеті concert.ua.

Yves Tumor у Києві! 20 червня у клубі Bel etage у Києві відбудеться сольний концерт експериментального музиканта Іва Тюмора.

Чому варто піти на концерт Yves Tumor у Києві?

  1. Перший сольний виступ Іва в Україні.
  2. Музикант, якого порівнюють із Джеймсом Ферраро та Діном Блантом.
  3. Сила музики та візуальний перфоманс, що не залишає байдужих.

Yves Tumor вперше із сольним концертом у Києві

20 червня на сцену Bel etage вийде відомий експериментатор Yves Tumor! Це буде перший український виступ музиканта. Тож, якщо раніше вам не довелося відчути на собі ефект магічних лайвів Іва, час це виправляти!

Квитки вже у продажу.

Унікальна концепція творчості, що межує з геніальністю: на сцені Bel etage – неповторний Ів Тюмор

Справжнє ім’я Іва Тюмора – Шон Бові. Творчий шлях музиканта почався у 2010-ті, коли незвичайні треки автора не могли зібрати навіть маленького залу. Та вплив консервативного середовища Іву вдалося нівелювати. Він продовжує творити і вже у 2016-му виходить знаковий альбом Serpent Music. Саме цей реліз наштовхнув критиків на думку, що перед ними автор, рівний Джеймсу Ферраро та Діну Бланту.

За кілька років, у 2020-тому, з’являється черговий результат експериментів Іва зі звучанням та подачею робіт – платівка Heaven To A Tortured Mind. The Guardian назвали альбом геніальним, а Yves Tumor розпочав із ним світовий тур.

Творчість Іва Тюмора – це відображення внутрішнього світу автора, його унікального сприйняття музики. Гармонійне співіснування у роботах музиканта психоделіки, електроніки, жанрів рок та поп справляють неабияке враження. Це варто прожити особисто.

Побачимося!

Де купити квитки на концерт Yves Tumor у Києві?

Замовити квитки на концерт Yves Tumor у Києві ви можете онлайн на сайті Concert.ua. Також працюють наші квиткові офіси, де можна придбати квитки на фірмових бланках.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати ДахаБраха 02 червня 19:00, нд ДахаБраха Київ, V’YAVA від 750 ₴ ДахаБраха Вже не хочу 02 червня ДахаБраха V’YAVA Придбати