24-pay-mark Created with Sketch.

З цією виставою щось не так

від 450 ₴

Про подiю

Спектакль «З цією виставою щось не так» у Києві відбудеться в Київському академічному театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Чому варто піти у театр на виставу «З цією виставою щось не так» у Києві?

  1. Україномовна версія лондонського бестселеру.
  2. Спільне творіння театральних колективів трьох країн.
  3. Феєрична комедія, якої ви ще не бачили.

Спектакль «З цією виставою щось не так» у Києві

«З цією виставою щось не так» – блискуча версія комедії-франшизи The Play That Goes Wrong за п’єсою Генрі Льюїса, Джонатана Сейєра та Генрі Шилдса із Mischief, у перекладі Оксани Савиченко. В лондонському Вест-Енді вистава понад 10 років збирає повні зали, а також показується в більше ніж 30 країнах. Бродвейську версію вважають однією з найсмішніших вистав Бродвею. Робота «З цією виставою щось не так» створена творчими колективами трьох театрів: Театр на лівому березі (Україна), Театр Дайлес (Латвія) та Mischief (Велика Британія). До складу творців спектаклю увійшли:
  • режисерка Емі Мілбурн (Велика Британія);
  • хореографи Інга Красовська та Антон Вахліовський;
  • куратори проєкту Юріс Жагарс, Стас Жирков, Олеся Жураківська та інші.

Саме той випадок, коли живіт болітиме від сміху

Витончений британський гумор у стилі Монті Пайтона та Шерлока Холмса – це щось! І коли речі виглядають погано, будьте певні: дуже швидко все навколо перетвориться на справжню катастрофу. Реквізити зникають зі стін, актор забувають репліки, підлога провалюється під ногами. Але актори рішуче продовжують грати виставу! А починалося все зі звичайної детективної історії про вбивство у британському маєтку… Мова вистави – українська. Тривалість – 2 години, з антрактом. Під час вистави заборонені фото- та відеозйомка. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «З цією виставою щось не так» у Києві?

Поспішайте придбати квитки собі, рідним та друзям на Concert.ua.
Інші дати

З цією виставою щось не так

28 лютого 2024 18:00

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ

Перейти до опису

З цією виставою щось не так

29 лютого 2024 18:00

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Київ

Перейти до опису

Схожі події

Гуцулка Ксеня 05.03, 12.03 Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 240 ₴ Гуцулка Ксеня 05.03, 12.03 Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати Тривога по-Одеськи 24 лютого 19:00, сб Тривога по-Одеськи Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Тривога по-Одеськи Вже не хочу 24 лютого Тривога по-Одеськи Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Перевізник ПРЕМ'ЄРА 23.02, 02.03, 24.03 Перевізник ПРЕМ'ЄРА Одеса, Український театр від 80 ₴ Перевізник ПРЕМ'ЄРА 23.02, 02.03, 24.03 Перевізник ПРЕМ'ЄРА Український театр Придбати