З любовю, про Неї

10 березня 2019, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 220 грн.
від 220 грн.
Обрати квиток

Галерея

З любовю, про Неї у Києві - фото №1 З любовю, про Неї у Києві
З любовю, про Неї у Києві - фото №2 З любовю, про Неї у Києві афіша
З любовю, про Неї у Києві - фото №3 З любовю, про Неї у Києві квитки
З любовю, про Неї у Києві - фото №4 З любовю, про Неї у Києві на concert.ua
З любовю, про Неї у Києві - фото №5 З любовю, про Неї у Києві фото
З любовю, про Неї у Києві - фото №6 З любовю, про Неї у Києві піти
З любовю, про Неї у Києві - фото №7 З любовю, про Неї у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на концерт З любов'ю, про Неї?

1. Кращий подарунок до Жіночого свята !!!
2. Унікальний живий концерт від кращого кавер бенду України 2018 р!
3. Найвідоміші світові композиції про жінок і для жінок!

Як привітати жінок, як зробити так, щоб міжнародний жіночий день пройшов під девізом «Happy woman's day !!!!» - найкращий подарунок це емоції!Від нової програми «З любов'ю, про Неї» музичного колективу "Franckyjazz" і солістів Маргарити Мелешко і Віталія Костенко позитивні емоції Вас будуть переповнювати та цей вечір запам'ятається на довго. 10 березня в залі Національної Музичної Академії України ім. П. І.Чайковського (Консерваторії) всіма мовами світу та всіма фарбами музики будемо говорити «про Неї ...» - дівчину, жінку, матір, берегиню, про неї, - яка і вогонь у вогнищі, і тепло в ліжку й аромат на кухні про її ніжність, про її слабкість та силу, про те, що вона посмішка губ, блиск очей, мати дітей ... .і солодка казка в житті чоловіка ...

«Frankyjazz» - володарі премії кращий кавер бенд України 2018 року, це команда висококласних музикантів, і неперевершених вокалістів Віталія Костенко і Маргарити Мелешко! Вокальний дует виступав з найвідомішими оркестрами країни, а професійний підхід до зовнішнього вигляду, і вища майстерність у виконанні говорять про те, що «Frankyjazz» - це артисти з подачею і досвідом міжнародного рівня!

Весняна програма містить композиції різних країн, часу, жанрів, але всіх об'єднає одна тема: в кожній йдеться «про Неї ...» та про любов до «Неї». Ви почуєте такі легендарні композиції як: «Padam, Padam» - Edith Piaf, «Et si tu nexistais pas» - Joe Dassin, «Besame mucho» - Dany Brilliant, «Une vie domore» - Charles Aznavour and Mireille Mathieu, «You Can Leave Your Hat On »- Joe Cocker, « Love in Portofino »- Matteo Brancaleoni, « I will surwive », « Simple the best »і ще безліч з того, що зробить цей святковий вечір дійсно казковим і неповторним. Запрошуємо приєднатися до запаморочливих емоцій!

Тривалість програми 1 год.45хв. з антрактом.