За двома зайцями

31 березня 2020, Вт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Увага! Виставу перенесено. Нова дата події поки не затверджена. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Київський театр на Подолі
Контакти організатора: https://theatreonpodol.com/

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Чому варто піти на виставу «За двома зайцями»?

1. Подивитися сучасне театральне втілення української літературної класики.
2. Побачити прем'єрний спектакль Театру на Подолі.
3. Посміятися від душі.

Фейк на дві дії - саме так визначили жанр свого твору творці спектаклю. В основі постановки - п'єса Оксани Прибіш, написана за мотивами безсмертного творіння Івана Нечуй-Левицького та Михайла Старицького.

Головний герой - кмітливий і дотепний молодий чоловік. Здавалося б, його точно чекає світле майбутнє, на яке він вже налаштував грандіозних планів. Але є одна заковика - у нього багато-багато боргів. Отже, для хлопця починається квест. У нього є 5 днів, 2 дівчини на прикметі і всього 1 шанс вийти з ситуації, що склалася переможцем. Правда, дорога до виходу лежить через ЗАГС, але це вже нюанси. Все могло б скластися ідеально, якби в плани пройдисвіта не втрутиться мама однієї з наречених ...

Комедійної п'єсі «За двома зайцями» вже майже півтора століття, але вона анітрохи не втрачає свого шарму і актуальності. Тим більше, автори вистави зробили її абсолютно сучасної - дія відбувається в наш час.

Дата прем'єри - 1 лютого 2019 року.
Вистава йде українською мовою.
Режисер-постановник - Ігор Матіїв.

Не пропустіть цей іскрометний спектакль!

Інші дати

Схожі події

Прем'єра! 9 ночей 12 квітня 19:00, Нд Прем'єра! 9 ночей Київ, Online-трансляция від 75 грн. Прем'єра! 9 ночей Вже не хочу 12 квітня Прем'єра! 9 ночей Online-трансляция Придбати Собаче серце 31 травня 19:00, Нд Собаче серце Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Собаче серце Вже не хочу 31 травня Собаче серце Будинок Кіно Придбати Михайло Єфремов. Пан Хороший Нова дата 23 листопада 19:00, Пн Михайло Єфремов. Пан Хороший Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. Михайло Єфремов. Пан Хороший Вже не хочу 23 листопада Михайло Єфремов. Пан Хороший МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Прем'єра! двоє Нова дата 02 травня 19:00, Сб Прем'єра! двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Прем'єра! двоє Вже не хочу 02 травня Прем'єра! двоє Театр на Чайній Придбати