24-pay-mark Created with Sketch.

За двома зайцями

від 80 грн.

Про подiю

За двома зайцями в Одесі! Чекаємо на вас 2022-10-01 в 16:00 на локації Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного), Одеса.
Ви можете придбати квитки на За двома зайцями на Concert.ua онлайн.На сцені театру Музкомедії прем'єра – "За двома зайцями"!

Класична українська комедія М. Старицького, написана за мотивами п'єси І. Нечуй-Левицького, комедія положень на вічну тему «вдалого шлюбу». Наречений, як водиться, на вигляд — «завидний», за фактом — хвіст і брехун. Нареченої ..., та теж - не без вади. Історія, хоч і написана понад сто років тому, а актуальна як ніколи. Не перевелися і не переведуться шукачі легкої наживи за рахунок перспективного заміжжя чи одруження. Невігластво та дурість продовжують ховатися за маскою освіченості. Пліткарі продовжують пліткувати, замінюючи реальні цінності вигаданими. Як все це знайоме сучасному суспільству!

Одеський академічний театр музичної комедії вже звертався до цього матеріалу у 1955 році. Тоді роль Проні виконала Євгенія Дембська, створивши яскравий сатиричний образ! Її партнером був Еммануїл Ліберро. Постановка І. Гріншпуна мала приголомшливий успіх у публіки.

І ось, через 65 років, «За двома зайцями» знову в репертуарі нашого театру. Прекрасна музика В. Ільїна та В. Лукашова з музичними цитатами, що легко впізнаються, мовний колорит, гумор, яскраві артистичні роботи — все, що потрібно для театрального задоволення!

Схожі події

Лесь Подерв'янський 06 жовтня 18:00, пт Лесь Подерв'янський Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 06 жовтня Лесь Подерв'янський МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати ШАФА. Балет 04 жовтня 18:00, ср ШАФА. Балет "Freedom" Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 350 грн. ШАФА. Балет Вже не хочу 04 жовтня ШАФА. Балет "Freedom" Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати Як виростити чоловіка в домашніх умовах 28 вересня 19:00, чт Як виростити чоловіка в домашніх умовах Київ, Будинок архітектора від 250 грн. Як виростити чоловіка в домашніх умовах Вже не хочу 28 вересня Як виростити чоловіка в домашніх умовах Будинок архітектора Придбати Бал Чорного моря 29 вересня 12:00, пт Бал Чорного моря Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 грн. Бал Чорного моря Вже не хочу 29 вересня Бал Чорного моря Одеський театр юного глядача Придбати