За двома зайцями

11 жовтня 2018, Чт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 80 грн.
від 80 грн.
Обрати квиток

Галерея

За двома зайцями у Києві - фото №1 За двома зайцями у Києві
За двома зайцями у Києві - фото №2 За двома зайцями у Києві афіша
За двома зайцями у Києві - фото №3 За двома зайцями у Києві квитки
За двома зайцями у Києві - фото №4 За двома зайцями у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на виставу "За двома зайцями"?

1. Одна з найулюбленіших і популярних українських комедій.
2. Музична постановка захопить вас своїми мелодіями і ритмами.
3. Гра талановитих акторів змусить сміятися, переживати і дивуватися.

Запрошуємо всіх театралів на шалено цікавий музичний спектакль "За двома зайцями"! 11 жовтня Центральний будинок офіцерів ЗСУ буде здригатися від реготу прийшли глядачів!

У Полтавському театрі постановка вже давно стала частиною репертуару. У перший раз до безсмертного твору трупа звернулася в 1937 році, в 1956 році побачила світ друга трактування від режисера Віталія Смолякова, а в 1986-му публіку чекало нове втілення від Романа Валька.

Сюжет вистави відомий, напевно, будь-якому українцеві. А головний сенс криється в знаменитій приказці: "Не женися за двома зайцями - жодного не зловиш". Комедія про збанкрутілого спритного цирульника, який шукав вихід зі скрутного матеріального становища. Але полювання на багату наречену в трактуванні театру перетворилася в сучасне музичне дійство.

Яскраві костюми, колоритні декорації і гротескні персонажі не дадуть занудьгувати! Вас чекає багато музики, пісень і танців. Виставу можна сміливо назвати народним. Адже він такий же співаючий, яскравий, танцювальний і з відмінним почуттям гумору. Вас чекає зустріч з улюбленими персонажами і добре відомими музичними фрагментами. Чекаємо вас 11 жовтня!