18 травня 2020, Пн. 19:00
від 240 грн.
від 240 грн.
Обрати квиток

За сімейними обставинами

Про подiю

За сімейними обставинами у Львові! Чекаємо на вас 2020-05-18 в 19:00 на локації Львівський театр опери та балету, Львів.
Ви можете придбати квитки на За сімейними обставинами на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Гучна прем'єра травня!

Від авторів і творців комедії «№13 або олінклюзів»

Сюжет:

У житті головного героя, успішного невролога великий лікарні Девіда Мортімера, все складається якнайкраще. Через годину він повинен робити найважливішу в його житті, і вирішальну для кар'єри, доповідь на міжнародній медичній конференції. Але тут на його голову «звалюється» колишня коханка, з якою він не бачився довгих 18 років. Жінка повідомляє, що в результаті минулих відносин у неї народився хлопчик Леслі, який зараз знаходиться тут же, в лікарні, і дуже хоче познайомитися з батьком ......

Щоб зберегти шлюб, службове становище і кар'єру, герой змушений нескінченно викручуватися. Каскад несподіванок, смішні ситуації, сюрпризи з перевдяганням, ошелешені колеги, дружини і коханки, переплутані батьки. Все це в загальному виходить «За сімейними обставинами»

У головних ролях:

Девід Мортімер - Олександр Папуша;

Майк Конноллі - Петро Зузяк;

Розмарі Мортімер - Христина Синельник;

Хьюберт Бонне - Орест Пастух;

Кастелянка - Віталіна Біблів;

Август Вільям Нельсон - Олексій Вертинський;

Джейн - Ксенія Вертинська;

Леслі - Владислав Дмитрук;

Білл - Володимир Кокотунов;

Сержант - Руслан Коваль;

Медсестра - Марія Рябошапка;

Мама - ТАМАРА ЯЦЕНКО.