Нова дата

Прем'єра! За все Тобі дякую

24 травня 2020, Нд. 16:00
Театр на Чайній Одеса, вул. Маразліївська, 34а
від 75 грн.
від 75 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Організатор: Театр на Чайній
Контакти організатора: тел.: +380 93 487 84 16

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

«За весь Тебе дякую»

Жанр: Музичний моноспектакль

Тривалість: 80 хвилин.

Композиція вистави заснована на авторських піснях і віршах. «Знаєш, друже, будь-яка зустріч більше адже, ніж розставання. До зустрічі - порожнеча, ніщо, а після розставання порожнечі вже не буває. Зустрівшись одного разу, повністю розлучитися неможливо. Людина залишається в пам'яті як її, пам'яті, частина. Цю частину створив він, і вона живе і іноді входить в зіткнення зі своїм творцем. Інакше чому ж ми відчуваємо дорогих людей на відстані? »

Е. Водолазкін «Лавр» Автор вистави - Фаїна Мартинова Пластична композиція вистави: Діана Костик У виставі беруть участь: Фаїна Мартинова (автор пісень (музика / слова), автор віршів; виконавець) Юлія Закерничне (фортепіано, автор музики до віршів) Іван Орєшков (гітара) Марта Кучімова (віолончель) Олена Волкова (скрипка) Михайло Закерничне (баян) Режисер відео, монтаж: Тетяна Камелевская Світло: Анастасія Куропаткін Актори: Фаїна Мартинова, Михайло Закерничне. Художник по костюмах: Ганна Вишневська Грим: Аліса Встречінская