Загадкове нічне вбивство собаки

6 липня 2019, Сб. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Дивний випадок із собакою вночі»?

1. Інтригуючий сюжет, розбурхує фантазію глядача з першої хвилини.
2. Дивовижний мікс жанрів в одній постановці.
3. Несподівана кінцівка.

Головний герой постановки - незвичайний хлопчина, який живе по сусідству. У нього абсолютна пам'ять, він в захваті від Шерлока Холмса і місії «Аполлон».

А ще він обожнює всяку живність, але дуже болісно переносить будь-тілесний контакт з іншими людьми. Але зараз майже опівночі, а перед ним - труп сусідської собаки.

Цілком логічно, що в убивстві звинуватять його самого, адже інших підозрюваних не видно. Тому Крістофер вирішує будь-що-будь розслідувати це абсолютно дивний злочин самостійно. Але тільки-но почавши збирати докази, хлопчик дізнається багато такого з життя сусідів, чого йому знати не хотілося.

Постановка Кирила Кашликова за романом М. Хеддона - це неймовірна історія, в якій сплітаються воєдино комедія і мелодрама, розбавляючи напружений детектив. Не обійшлося і без моралі: адже хлопець-аутист зробив для сусідів те, що їм самим було не під силу, - навчив їх любити ближнього.

Схожі події

фантастична ніч фантастична ніч 2 Події фантастична ніч 23.12 - 23.12.2019 VLAD. Історія кохання 17 грудня 19:00, Вт VLAD. Історія кохання Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 100 грн. VLAD. Історія кохання Вже не хочу 17 грудня VLAD. Історія кохання Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 5 Подiй Ніч перед Різдвом 24.12 - 17.01.2020 Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 2 Події Пісочна казка Снігова Королева 21.12 - 04.01.2020