Закриття Зеленого театру

20 вересня 2019, Пт. 22:00
Зелений Театр Київ, Паркова дорога, 2
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Ми закриваємо сезон в нашому культовому Зеленому Театрі!

У цьому році у нас було все: круті туси, модні західні і локальні діджеї, вечірки з улюбленими хітами, затишні кінопокази під відкритим небом і найкращі концерти!

А зараз ми розповімо тобі, чому ти не можеш пропустити цю вечірку:
- 2 танцполи з твоїми улюбленими «зеленими» поп-хітами і головною сценою з самим соком EDM-музики;
- супер-крутий хедлайнер, ім'я якого ще ненадовго залишиться інтригою. Ви його давно чекали і навіть не сподівалися, а ми ось так візьмемо і привеземо його!
- ностальгічна туса, яка збере в собі все найкраще, що було в Зеленці за всі роки її існування.
- море незабутніх плюшок!

Тому ми чекаємо саме тебе і всіх твоїх друзів 20 вересня на Парковій, будемо обніматися, веселитися і прощатися до наступного сезону.

Схожі події

Hammali & Navai 30 листопада 23:00, Сб Hammali & Navai Одеса, Palladium від 600 грн. Hammali & Navai Вже не хочу 30 листопада Hammali & Navai Palladium Придбати Jony 06 грудня 21:00, Пт Jony Одеса, Ночной клуб Jennifer Club від 400 грн. Jony Вже не хочу 06 грудня Jony Ночной клуб Jennifer Club Придбати Oliver Huntemann 23 листопада 22:00, Сб Oliver Huntemann Київ, HEAVEN від 700 грн. Oliver Huntemann Вже не хочу 23 листопада Oliver Huntemann HEAVEN Придбати HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO 22 листопада 19:00, Пт HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Київ, Bel etage від 300 грн. HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Вже не хочу 22 листопада HAPPY BIRTHDAY OPEN ART STUDIO Bel etage Придбати