Закритий мікрофон від The Stand Up

24 квітня 2019, Ср. 20:00
від 99 грн.
від 99 грн.

Галерея

Закритий мікрофон від The Stand Up у Києві - фото №1 Закритий мікрофон від The Stand Up у Києві
Закритий мікрофон від The Stand Up у Києві - фото №2 Закритий мікрофон від The Stand Up у Києві афіша
Закритий мікрофон від The Stand Up у Києві - фото №3 Закритий мікрофон від The Stand Up у Києві квитки
Закритий мікрофон від The Stand Up у Києві - фото №4 Закритий мікрофон від The Stand Up у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Закритий Мікрофон від The Stand Up?

1. Новий формат заходу.
2. Ти почуєш абсолютно новий матеріал.
3. І станеш свідком появи нового стендапа.

Що таке "Закритий Мікрофон"?

Це новий формат шоу від The Stand Up, де глядач потрапляє ніби в майстерню і стежить за кожним кроком майстра. І бачить, як же все таки виходить у майстра його виріб.

Ми пропонуємо трохи схоже. Ми збираємося в затишному театрі, де під приглушеним світлом на сцені з'являються коміки і показують новий матеріал. А глядач - сміється, отримує насолоду і з нетерпінням чекає вже наступного шоу.

Розміщує "Mercure Kyiv Congress Hotel"


Пригощає "Rooster Grill Restaurant"

Схожі події

Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Ваня Усович. великий Stand Up 20 липня 19:00, Сб Ваня Усович. великий Stand Up Одеса, Одеська обласна філармонія від 90 грн. Ваня Усович. великий Stand Up Вже не хочу 20 липня Ваня Усович. великий Stand Up Одеська обласна філармонія Придбати Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. 24 серпня 16:00, Сб Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Одеса, Театр музкомедії від 250 грн. Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Вже не хочу 24 серпня Дизель Шоу. Концерт до Дня незалежності. Театр музкомедії Придбати Ліга сміху. Кубок чемпіонів 26 липня 21:30, Пт Ліга сміху. Кубок чемпіонів Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. Ліга сміху. Кубок чемпіонів Вже не хочу 26 липня Ліга сміху. Кубок чемпіонів Літній театр Морвокзал Придбати