закулісна комедія

16 лютого 2020, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

16 лютого і 29 березня в Великому залі Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (колишньої консерваторії) відбудеться вистава «Закулісна комедія» за мотивами п'єси Миколи Коляди "Курка".

П'єсу свого часу грали

Наталя Крачковська, Михайло Конкін, Наталія Гундарєва, Світлана Крючкова ... Сьогодні в головній ролі - АННА Варпаховських.

Дія п'єси відбувається в невеликому провінційному театрі маленького заштатного містечка Дощатова часів занепаду радянської влади! І хоча містечко і сам театр з його мешканцями вигадані автором, але характери персонажів, їхні радощі й прикрощі, численні театральні інтриги, боротьба за виживання дуже близькі до реальності. Тут, як через збільшувальне скло, оголюються всі непривабливі сторони закулісної боротьби за місце під сонцем, за ролі, за першість. Здається, було б не за що симпатизувати героям п'єси, якби не магія ТЕАТРУ! Варто акторам дощатовской трупи почати репетирувати, як все суєтне і дрібне йде на другий план і зникає ... Сцена, акторська професія, мистецтво об'єднують цих різних і непростих людей в єдиному і прекрасному пориві - служінню ТЕАТРУ!

Дійові особи та виконавці:
Алла, провідна актриса дощатовского театру - АННА Варпаховських
Василь, адміністратор театру і за сумісництвом актор на безсловесні епізоди, чоловік Алли, - МИХАЙЛО Жонін
Діана, актриса театру на другорядні ролі, подруга Алли, - ЛІДІЯ ЯРЕМЧУК
Федір, беззмінний головний режисер театру, колишній чоловік Діани, СЕРГІЙ МЕЛЬНИК
Нонна, «Курка», молода актриса, що подає великі надії - Ольга Олексій
Режисер і сценографія - ГРИГОРІЙ Зіскіна (Канада)
Виставу веде - ТЕТЯНА ШЕСТОПАЛОВА
Музика з творів Ж. Бізе, Ф. Шопена, Д. Шостаковича, В. Агапкина
Тривалість вистави 1 год 50 хв. з антрактом.

ПРЕСА ПРО СПЕКТАКЛІ «закулісні КОМЕДИЯ»:

«Зал то завмирає, уважно вслухаючись в кожне слово, то вибухає оплесками, від душі сміючись. І все тому, що дізнається в тому, що відбувається, якщо вже (не дай Бог!) Себе самих, то принаймні когось зі своїх знайомих, сусідів або товаришів по службі. Кожного хоча б раз зіштовхувала доля з такою ж бой-бабою, яку геніально втілила Ганна Варпаховська »(Людмила Пружанському,« Наша газета », Монреаль, Канада).

«Чудо цієї вистави ось у чому: три актриси, головний режисер і адміністратор в своїх нервово-перенапружених відносинах являють себе або повністю щирими,
або фальшивими, або впадають в стан колись зіграних ними ролей. Таким чином, актори в умовах драматургічного матеріалу змушені неодноразово
змінювати спосіб свого існування в ролі. І роблять це блискуче! Варпаховська віртуозно не переходить, а перепливає зі стану в стан, з інтонації в
інтонацію, розгортаючи яскравим віялом комічно-драматичний образ прем'єрки, крізь пальці якої закінчується час. Її час! »(Валентина Заболотна, газета« День »)
«Була проведена фантастична робота по перетворенню цієї п'єси - анекдоту насправді - в серйозний спектакль, вийшов трагіфарс. А це нині рідкісний жанр, який користується підвищеним попитом »(Олександр Бєлєнький,« Робітнича газета »).

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «закулісні КОМЕДИЯ»?

Замовити квитки на виставу «Закулісна комедія» ви можете на сайті Concert.ua. Також квитки доступні в касах Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

Інші дати

Схожі події

Прийшов чоловік до жінки 05 липня 19:00, Нд Прийшов чоловік до жінки Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Прийшов чоловік до жінки Вже не хочу 05 липня Прийшов чоловік до жінки Будинок Клоунів Придбати Вистава 08 липня 19:00, Ср Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" Київ, CARIBBEAN club від 390 грн. Вистава Вже не хочу 08 липня Вистава "TOPLESS. ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!" CARIBBEAN club Придбати Аве Марія Іванівна 19 липня 19:00, Нд Аве Марія Іванівна Одеса, Театр на Чайній від 50 грн. Аве Марія Іванівна Вже не хочу 19 липня Аве Марія Іванівна Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 9.07 - 25.07.2020