закулісна комедія

26 квітня - 31 травня 2020 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Подію перенесено. Дата буде відома після закінчення карантину

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 11 травня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.
Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.
Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Тов «Профі Україна»

Контакт організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

16 лютого і 29 березня в Великому залі Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (колишньої консерваторії) відбудеться вистава «Закулісна комедія» за мотивами п'єси Миколи Коляди "Курка".

П'єсу свого часу грали

Наталя Крачковська, Михайло Конкін, Наталія Гундарєва, Світлана Крючкова ... Сьогодні в головній ролі - АННА Варпаховських.

Дія п'єси відбувається в невеликому провінційному театрі маленького заштатного містечка Дощатова часів занепаду радянської влади! І хоча містечко і сам театр з його мешканцями вигадані автором, але характери персонажів, їхні радощі й прикрощі, численні театральні інтриги, боротьба за виживання дуже близькі до реальності. Тут, як через збільшувальне скло, оголюються всі непривабливі сторони закулісної боротьби за місце під сонцем, за ролі, за першість. Здається, було б не за що симпатизувати героям п'єси, якби не магія ТЕАТРУ! Варто акторам дощатовской трупи почати репетирувати, як все суєтне і дрібне йде на другий план і зникає ... Сцена, акторська професія, мистецтво об'єднують цих різних і непростих людей в єдиному і прекрасному пориві - служінню ТЕАТРУ!

Дійові особи та виконавці:
Алла, провідна актриса дощатовского театру - АННА Варпаховських
Василь, адміністратор театру і за сумісництвом актор на безсловесні епізоди, чоловік Алли, - МИХАЙЛО Жонін
Діана, актриса театру на другорядні ролі, подруга Алли, - ЛІДІЯ ЯРЕМЧУК
Федір, беззмінний головний режисер театру, колишній чоловік Діани, СЕРГІЙ МЕЛЬНИК
Нонна, «Курка», молода актриса, що подає великі надії - Ольга Олексій
Режисер і сценографія - ГРИГОРІЙ Зіскіна (Канада)
Виставу веде - ТЕТЯНА ШЕСТОПАЛОВА
Музика з творів Ж. Бізе, Ф. Шопена, Д. Шостаковича, В. Агапкина
Тривалість вистави 1 год 50 хв. з антрактом.

ПРЕСА ПРО СПЕКТАКЛІ «закулісні КОМЕДИЯ»:

«Зал то завмирає, уважно вслухаючись в кожне слово, то вибухає оплесками, від душі сміючись. І все тому, що дізнається в тому, що відбувається, якщо вже (не дай Бог!) Себе самих, то принаймні когось зі своїх знайомих, сусідів або товаришів по службі. Кожного хоча б раз зіштовхувала доля з такою ж бой-бабою, яку геніально втілила Ганна Варпаховська »(Людмила Пружанському,« Наша газета », Монреаль, Канада).

«Чудо цієї вистави ось у чому: три актриси, головний режисер і адміністратор в своїх нервово-перенапружених відносинах являють себе або повністю щирими,
або фальшивими, або впадають в стан колись зіграних ними ролей. Таким чином, актори в умовах драматургічного матеріалу змушені неодноразово
змінювати спосіб свого існування в ролі. І роблять це блискуче! Варпаховська віртуозно не переходить, а перепливає зі стану в стан, з інтонації в
інтонацію, розгортаючи яскравим віялом комічно-драматичний образ прем'єрки, крізь пальці якої закінчується час. Її час! »(Валентина Заболотна, газета« День »)
«Була проведена фантастична робота по перетворенню цієї п'єси - анекдоту насправді - в серйозний спектакль, вийшов трагіфарс. А це нині рідкісний жанр, який користується підвищеним попитом »(Олександр Бєлєнький,« Робітнича газета »).

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «закулісні КОМЕДИЯ»?

Замовити квитки на виставу «Закулісна комедія» ви можете на сайті Concert.ua. Також квитки доступні в касах Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

Інші дати

Схожі події

Сільва 07 серпня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 07 серпня Сільва Літній театр Придбати Маленький Донні, який переміг морок 07 серпня 19:00, Пт Маленький Донні, який переміг морок Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Маленький Донні, який переміг морок Вже не хочу 07 серпня Маленький Донні, який переміг морок Театр на Чайній Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати двоє 08 серпня 19:00, Сб двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. двоє Вже не хочу 08 серпня двоє Театр на Чайній Придбати