Закулісна комедія

29 березня 2020, Нд. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Вистава «Закулісна комедія» в Києві. 29 березня в Київській консерваторії відбудеться комедійний спектакль «Закулісна комедія».

Чому варто піти на спектакль «Закулісна комедія» в Києві?

  1. Це спокуса для шанувальників дотепної комедії.
  2. До болю знайомі теми і дуже смішні повороти сюжету.
  3. Блискуча акторська гра змусить слухати і вірити кожному слову.

Вистава «Закулісна комедія» в Києві

29 березня запрошуємо вас до Київської консерваторії на яскраву постановку Григорія Зіскіна «Закулісна комедія». Головну роль у виставі виконає чудова актриса Ганна Леонідівна Варпаховська. Подія відбудеться напередодні ювілею артистки. І як глибоко творча людина, вона прагне пережити головні моменти життя з вами, шановна публіка.

«Закулісна комедія» – відмінна можливість відпочити і посміятися

Творці вистави представляють його як комедію в 2-х діях або «один день з життя акторів Дощатовского драматичного театру». В основі постановки – п'єса Миколи Коляди "Курица".

Події вистави розгортаються в гуртожитку Дощатівського драматичного театру, до так званої «перебудови». Нова актриса театру Нонна стає предметом зітхання відразу двох видатних чоловіків в театрі - головного режисера і головного адміністратора. Та до того ж, відповідає увагою обом. І тут в провінційному театрі починається справжня розруха: Нонна накликала на себе гнів двох провідних актрис театру. І вони мають намір провчити дівчину.

Далі - побачите самі: буде багато сміху і приводів для роздумів.

«Гра Варпаховської Анни Леонідівни - заворожує, її завжди мало, як цілюще джерело - п'єш і не можеш напитися ...», - так відгукуються про Варпаховську глядачі. Приходьте і насолоджуйтесь яскравою грою чудової актриси. Адже Анна Варпаховська в черговий раз підтвердить власні слова: «Моє призначення - піднімати настрій публіці».

Режисер Георгій Зіскін (Канада).
Актори: Анна Варпаховська, Лідія Яремчук, Михайло Жонін, Сергій Мельник, Ольга Олексій.

Де купити квитки на виставу «Закулісна комедія» в Києві?

Замовити квитки на виставу «Закулісна комедія» в Київській консерваторії ви можете на сайті Concert.ua: на електронну пошту або з доставкою. Також квитки доступні в наших квиткових касах.

Інші дати

Закулісна комедія

16 лютого 2020 19:00

Київська Консерваторія, Київ

Перейти до опису
від 100 грн.