Закулісна комедія

10 березня 2020, Вт. 19:00
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Галерея

Закулісна комедія у Броварах - фото №1 Закулісна комедія у Броварах
Закулісна комедія у Броварах - фото №2 Закулісна комедія у Броварах афіша

Про подiю

НОВИЙ ВИСТАВА ТЕАТРУ ІМ. Варпаховських В БРОВАРАХ!

Вистава «закулісні КОМЕДИЯ» - нова робота театру ім. Варпаховського. У цій п'єсі відображена сутність сучасної театрального життя - любов і зради, високе мистецтво і ниці вчинки, сміх і сльози, комедія і драма. Цей спектакль про те, що чвари, сварки і закулісні інтриги в акторському середовищі закінчуються тоді, коли акторів об'єднує мистецтво, якому вони служать. Тільки даний справжня творчість допомагає героям вистави подолати безрадісну повсякденність і піднятися до усвідомлення справжнього змісту людського існування. Це зворушлива і смішна історія з кумедною інтригою, комедійними ситуаціями і яскравими персонажами.

Цю кумедну закулісну історію вам розкажуть актори давно полюбився вами театру імені Леоніда Варпаховського. Режисер Григорій Зіскін, блискуча Анна Варпаховська разом зі своїми колегами змусить вас задуматися над затвердженням Шекспіра про те, що весь світ театр і всі люди в ньому актори.

У виставі також беруть участь популярні актори київських театрів:

Народна артистка України Лідія Яремчук, знайома канадським глядачам за виставами «Бабине літо», «Дядечків сон», «Спасибі, Марго!». На сцені Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки зіграла понад сорок ролей, знімалася в декількох серіалах в головних ролях.
Ольга Олексій знімалася в п'ятнадцяти фільмах і телевізійних серіалах. У театрі Лесі Українки зіграла більш десяти головних ролей. Серед них такі ролі як Ніна в «Маскарад» і Аня в «Вишневому саду», Сесілі в п'єсі Оскара Уайльда «Як важливо бути серйозним».
Михайло Жонін - актор театру і кіно. Знімався більш ніж в п'ятдесяти фільмах і телевізійних серіалах.
Сергій Мельник - актор театру і кіно. Зіграв понад тридцять різноманітних ролей в спектаклях київських театрів і телевізійних серіалів.

За мотивами п'єси Миколи Коляди "Курка"

Вистава йде російською мовою

Комедія на 2-х діях або «один день з життя акторів Дощатовского драматичного театру»

Музика з творів Бізе, Шопена, Шостаковича, Агапкина.

Дія відбувається в провінційному містечку Дощатова, в театральному гуртожитку Дощатовского драматичного театру до Перебудови.