Замовляю любов 12+

8 березня 2020, Нд. 18:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Замовляю любов в Києві! Чекаємо вас 2020-03-08 о 18:00 на майданчику Київський драматичний театр на Подолі, Київ.
Ви можете купити квитки на Замовляю любов на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на спектакль «Замовляю любов»?

1. Вистава представляє жіночий погляд на взаємини двох статей.
2. Інтригуюча назва повністю себе виправдає.
3. Трагедія, сплітаючись з комедійними елементами, призводить до несподіваної розв'язки.

Театр на Подолі представляє п'єсу Тетяни Іващенко «Замовляю любов». Це «історія, яка може статися з кожним», приходьте і переконайтеся.

Відносини жінки і чоловіки завжди містять елемент детектива. Яким буде початок? Де відкриється інтрига і що чекає обох в фіналі? Багато любовні історії розвиваються за схожим сценарієм. Але кожна з них повна особливих нюансів. І помічати їх - справжнє задоволення. Мрії про справжнє кохання - невід'ємна частина життєвої історії кожної жінки. Відчути себе єдиною, необхідною і коханої - це так важливо, особливо, якщо самотність з'їдає ...

А можна любов купити? За скільки? Відчайдушний трагізм тут наповнюється комічними відтінками, підкреслюючи всю неоднозначність ситуації. Перш ніж настане несподіваний фінал, глядачеві належить пройти по лабіринтах складних стосунків чоловіка і жінки. Розглянути крихке і не до кінця осмислений. Емоційне напруження, аж до самої розв'язки вистави, - гарантовано.

Режисер-постановник - Сергій Павлюк.
Тривалість - 1 година 15 хвилин.