Занадто одружений таксист

1 квітня 2020, Ср. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Занадто одружений таксист?

1. Побачити постановку, яка успішно демонструється по всьому світу більше 30 років
2. Простежити за інтригуючим комедійним сюжетом
3. Зробити подарунок батькам

Є постановки, які роками не сходять з театральних підмостків. Їм не страшні ні мода, ні змінна громадська мораль. Саме так можна сказати про спектаклях за п'єсами англійського драматурга Рея Куні.

Постановки за його твором «Занадто одружений таксист» ось уже майже 35 років успішно йдуть в театрах всього світу. Цікава інтерпретація вийшла і у Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки. Приходьте - буде неймовірно весело!

З одного боку, сьогодні вже нікого не вдасться збентежити любовними пригодами серед зоряної богеми. З іншого - коли героєм подібних інтриг стає звичайний обиватель, подиву не уникнути. У головного героя прекрасна репутація добропорядного і тихого сім'янина. Хто міг припустити, що цей скромний трудяга-таксист насправді двоєженець, який блискуче справляється з роллю запеклого авантюриста? Але одного разу життя з двома затишне сімейне гніздечко починає стрімко валитися. Як же буде виправляти ситуацію недбайливий інтриган?

Ролі у виставі виконують: Олександр Гетьманський, Ольга Кульчицька, Анна Наталушко, Олена Червоненко, Наталія Шевченко та інші.

Тривалість постановки «Занадто одружений таксист» - 2 години 15 хвилин (з антрактом).

Ви можете купити квитки на Занадто одружений таксист на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Інші дати

Занадто одружений таксист

04 березня 2020 19:00

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ

Перейти до опису
від 40 грн.