Занадто одружений таксист

3 липня 2019, Ср. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Занадто одружений таксист?


1. Побачити постановку, яка успішно демонструється по всьому світу більше 30 років
2. Простежити за інтригуючим комедійним сюжетом
3. Зробити подарунок батькам


Є постановки, які роками не сходять з театральних підмостків. Їм не страшні ні мода, ні змінна громадська мораль. Саме так можна сказати про спектаклях за п'єсами англійського драматурга Рея Куні.


Постановки за його твором «Занадто одружений таксист» ось уже майже 35 років успішно йдуть в театрах всього світу. Цікава інтерпретація вийшла і у Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки. Приходьте - буде неймовірно весело!


З одного боку, сьогодні вже нікого не вдасться збентежити любовними пригодами серед зоряної богеми. З іншого - коли героєм подібних інтриг стає звичайний обиватель, подиву не уникнути. У головного героя прекрасна репутація добропорядного і тихого сім'янина. Хто міг припустити, що цей скромний трудяга-таксист насправді двоєженець, який блискуче справляється з роллю запеклого авантюриста? Але одного разу життя з двома затишне сімейне гніздечко починає стрімко валитися. Як же буде виправляти ситуацію недбайливий інтриган?


Ролі у виставі виконують: Олександр Гетьманський, Ольга Кульчицька, Анна Наталушко, Олена Червоненко, Наталія Шевченко та інші.


Тривалість постановки «Занадто одружений таксист» - 2 години 15 хвилин (з антрактом).

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 3 Події За двома зайцями 9.02 - 20.02.2020 В джазі тільки дівчата 19 січня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 19 січня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом 19 січня 14:00, Нд Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Вже не хочу 19 січня Пісочне шоу-казка Ніч перед Різдвом Будинок Кіно Придбати Пахіта. Вальпургієва ніч 18 січня 18:30, Сб Пахіта. Вальпургієва ніч Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пахіта. Вальпургієва ніч Вже не хочу 18 січня Пахіта. Вальпургієва ніч Одеський театр Опери та Балету Придбати