Занадто одружений таксист

12 січня 2020, Нд. 12:00
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Занадто щасливий батько"?

1. Продовження "Занадто одруженого таксиста".
2. Підняти настрій.
3. Долучитися до театрального мистецтва.

Якщо вам сподобався «Занадто одружений таксист», який не так давно ставив Національний театр руссдрами, тоді ласкаво просимо на нову постановку, яка гарантовано підкорить ваше серце. Зустрічайте: «Занадто щасливий батько» 10 жовтня! Небанальна комедія від англійського майстра «комедій положень» Рея Куні, яка органічно продовжує історію «таксиста».

Законослухняний громадянин і у всіх відносинах зразковий чоловік містер Сміт з задоволенням продовжував би звістку свою подвійне життя, живучи на дві сім'ї. Але, все таємне стає явним завдяки «всесвітній павутині» - його підросли діти випадково зустрічаються на просторах Інтернету. Тепер «таткові» просто так не відбутися! Містер Сміт настільки заплутався в павутині власної брехні, що просто так проблеми не вирішити. Яким же буде фінал? Повірте, він вас просто приголомшить.

Переклад з англійської п'єси Р.Куні з оригінальною назвою «Папа в павутині» - Михайла Мішина. А над реалізацією хитромудрого сюжету працювали кращі з кращих: режисер Олег Нікітін, сценограф Олена Корчина, постановник Ірина Барковская. Ролі зіграли: Станіслав Москвін (Джон Сміт), Ольга Кульчицька та Анна Наталушко (Мері Сміт), Наталія Шевченко (Барбара Сміт), Кирило Кашликов і Максим Нікітін (Стенлі Поуні), Віктор Алдошин і Михайло Аугуст (Папаша), Ірина Бучко (Вікі Сміт), Олександр Крючков (Гейвін Сміт).

Комедія «Занадто щасливий батько» на дві дії. Тривалість 2 години 35 хвилин.