Занадто одружений таксист

21 липня 2019, Нд. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Занадто одружений таксист?


1. Побачити постановку, яка успішно демонструється по всьому світу більше 30 років
2. Простежити за інтригуючим комедійним сюжетом
3. Зробити подарунок батькам


Є постановки, які роками не сходять з театральних підмостків. Їм не страшні ні мода, ні змінна громадська мораль. Саме так можна сказати про спектаклях за п'єсами англійського драматурга Рея Куні.


Постановки за його твором «Занадто одружений таксист» ось уже майже 35 років успішно йдуть в театрах всього світу. Цікава інтерпретація вийшла і у Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки. Приходьте - буде неймовірно весело!


З одного боку, сьогодні вже нікого не вдасться збентежити любовними пригодами серед зоряної богеми. З іншого - коли героєм подібних інтриг стає звичайний обиватель, подиву не уникнути. У головного героя прекрасна репутація добропорядного і тихого сім'янина. Хто міг припустити, що цей скромний трудяга-таксист насправді двоєженець, який блискуче справляється з роллю запеклого авантюриста? Але одного разу життя з двома затишне сімейне гніздечко починає стрімко валитися. Як же буде виправляти ситуацію недбайливий інтриган?


Ролі у виставі виконують: Олександр Гетьманський, Ольга Кульчицька, Анна Наталушко, Олена Червоненко, Наталія Шевченко та інші.


Тривалість постановки «Занадто одружений таксист» - 2 години 15 хвилин (з антрактом).

Схожі події

Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати Чорний квадрат. Гола правда 14 листопада 19:00, Чт Чорний квадрат. Гола правда Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Гола правда Вже не хочу 14 листопада Чорний квадрат. Гола правда Український театр Придбати Особливо Одружений Таксист 19 листопада 19:00, Вт Особливо Одружений Таксист Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Особливо Одружений Таксист Вже не хочу 19 листопада Особливо Одружений Таксист Театр музкомедії Придбати Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати