Особливо одружений таксист

28 вересня 2020, Пн. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Внимание! Событие перенесено с 30 мая на 28 сентября.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 073-7358881, 048-7771717

Автор п'єси: Рей Куні (Англія)
Переклад і редактор: Михайло Мішин (Москва)
Продюсер: Людмила Нечаєва і Ігор Снятовський (Одеса)
Режисер-постановник: Петро Шерешевський (Санкт-Петербург)
Хореограф-постановник: Павло Івлюшкін (Одеса)
Діючі лиця:

ДЖОН СМІТ - Олександр Суворов
МЕРІ СМІТ - Юлія Скарга
БАРБАРА СМІТ - Олена Колесниченко
СТЕНЛІ поуні - Яків Кучеревський
ІНСПЕКТОР Траутона - Валерій Швець
ІНСПЕКТОР Портерхаус - Борис Барський
БОББІ ФРАНКЛІН - Богдан Паршаков
АГЕНТ 007, ВІН ЖЕ МІККІ, ВІН ЖЕ КОРЕСПОНДЕНТ АГЕНТСТВА НОВИН - Євген Юхновець.

Таксист Джон Сміт і є головний герой, авантюрист, пружина і жертва інтриги. Джон англійська таксист одружений відразу на двох жінок і живе на два будинки. З однією з дружин, Мері, він зареєстрував шлюб в мерії, з іншого, Барбарою, вінчався в церкві. Дружини, ні про що не підозрюючи живуть в чотирьох хвилин їзди один від одного. Мері Сміт могла б ніколи не дізнатися про Барбарі, як і Барбара, - про Мері, однак удар, який невідома бабуся завдала дамською сумочкою по голові Джону, призводить до госпіталізації на ніч в лікарні і повного краху залізного графіка життя Джона. А втручання поліції і преси до найнеймовірніших, самих непередбачуваних наслідків. Загалом, Фігаро тут, Фігаро там, Фігаро бреше, все більше заплутуючись у власній брехні і залучаючи в вир подій все нових і нових героїв.