Нотатки божевільного

21 квітня 2019, Нд. 19:00
Театр ТЕО Одеса, Військовий узвіз, 18
від 170 грн.
від 170 грн.
Обрати квиток

Галерея

Нотатки божевільного в Одесі - фото №1 Нотатки божевільного в Одесі
Нотатки божевільного в Одесі - фото №2 Нотатки божевільного в Одесі афіша

Про подiю

Чому варто піти на спектакль "Записки божевільного"?

1. Перший і єдиний показ в Одесі.
2. Нова оригінальна інтерпретація класики.
3.Унікальная можливість для тих, хто вивчає англійську мову.

21 квітня ТЕО представить класичний сюжет у виконанні голлівудського актора Іллі Волоха. "Записки божевільного" за Гоголем - спектакль-потрясіння. Пронизує історія про "маленьку людину". Про те, як далеко заводять мрії, коли ти не здатний їх реалізувати. Про самотність, мрії, кохання і, нарешті, забутті ...

Перебуваючи на сцені, актор неймовірно правдиво перевтілюється з одного персонажа в іншого, так, що глядач, затамувавши подих, зосереджено спостерігає за кожним рухом майстра.

Вистава йде англійською мовою.
Тривалість - 70 хвилин, без антракту.


Ілля Волох - випускник школи-студії МХАТ (курс. А. Калягіна), який багато років живе і працює в США. Про нього пишуть в «LA weekly», «Examiner», «LA Stage Happiness» та інших культових виданнях. Він грав з Харрісоном Фордом, Гарі Олдменом, Шоном Пенном, Джоном Траволтою, Бредом Піттом і іншими голлівудськими зірками. Відомий своїми роботами в таких фільмах: "Води слонам", "Місія нездійсненна", "Лас-Вегас", "Молоді і зухвалі", "Хаос", "Загадкова історія Бенджаміна Баттона", "Індіана Джонс і королівство Кришталевого черепа", " літак президента ".