Нотатки божевільного

26 грудня 2018, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.

Про подiю

Записки божевільного - cценіческая фантасмагорія в 1-му дії. У виставі використані фрагменти текстів лекцій Володимира Набокова.

Чи знаєте ви, що король Іспанії інкогніто підробляє переписуванням паперів в петербурзькому департаменті? Чи знаєте ви, що закоханість в дочку свого директора призводить до розуміння мови тварин? Чи знаєте ви, які пікантні факти викладені в собачій листуванні? Чи знаєте ви, що Місяць зроблений в Гамбурзі, і зроблена препогано? І що, почувши кроки Великого Інквізитора, краще відразу сховатися під стілець?

Одне з найбільш таємничих творів російської класики - повість Миколи Васильовича Гоголя «Записки божевільного» - що вона таке? Просто химерна жарт генія, або найважливіше закодоване послання письменника нащадкам - нам, людям 21-го століття? Свою відповідь на це питання дасть режисер Ігор Неведров за допомогою провідних артистів Одеського російського театру.

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати