Запорожець за Дунаєм

19 лютого 2020, Ср. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Запорожець за Дунаєм в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-19 о 18:30 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.
Ви можете купити квитки на Запорожець за Дунаєм на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на «Запорожця за Дунаєм»?

1. Подивитися захоплюючу постановку, засновану на історії України.
2. Найпопулярніше твір на протязі вже більше, ніж 150 років.
3. Послухати красиві народні пісні.

Популярність композитору Семену Гулаку-Артемовському принесла саме опера «Запорожець за Дунаєм», написана в 1862 році. Вважається, що твір став першим, яке вивело на велику сцену українські народні танці та пісні. Ще одна яскрава особливість - діалоги, повні розмовної мови. Все це допомогло автору створити дійсно колоритні образи.

«Запорожець за Дунаєм» - це комічна опера в 3-х діях. На турецькому березі Дунаю живуть українці, які мріють про повернення додому. Прийомна дочка запорожця Івана Карася на ім'я Оксана особливо сумує за своїм коханим - козаку Андрію. Тим часом, сам Карась за збігом неймовірних обставин опиняється в палаці турецького султана.

Чим закінчиться історія для Оксани і Андрія, які вирішать бігти на батьківщину? І чи зможе Іван Карась стати Урханом і завести гарем? Приходьте на оперу, щоб насолодитися національним колоритом, смішними епізодами і яскравими героями постановки!

Лібрето Семена Гулака-Артемовського, літературна редакція Максима Рильського.
Тривалість - 2 години 20 хвилин (з антрактом).

Схожі події

Чорний квадрат 09 серпня 20:00, Нд Чорний квадрат "Хто кого хоче" Одеса, Зелений театр від 250 грн. Чорний квадрат Вже не хочу 09 серпня Чорний квадрат "Хто кого хоче" Зелений театр Придбати стриптиз 09 серпня 19:00, Нд стриптиз Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. стриптиз Вже не хочу 09 серпня стриптиз Театр на Чайній Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Біла акація 12 серпня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 12 серпня Біла акація Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати