Запорожець за Дунаєм

19 лютого 2020, Ср. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Запорожець за Дунаєм в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-19 о 18:30 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.
Ви можете купити квитки на Запорожець за Дунаєм на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Чому варто піти на «Запорожця за Дунаєм»?

1. Подивитися захоплюючу постановку, засновану на історії України.
2. Найпопулярніше твір на протязі вже більше, ніж 150 років.
3. Послухати красиві народні пісні.

Популярність композитору Семену Гулаку-Артемовському принесла саме опера «Запорожець за Дунаєм», написана в 1862 році. Вважається, що твір став першим, яке вивело на велику сцену українські народні танці та пісні. Ще одна яскрава особливість - діалоги, повні розмовної мови. Все це допомогло автору створити дійсно колоритні образи.

«Запорожець за Дунаєм» - це комічна опера в 3-х діях. На турецькому березі Дунаю живуть українці, які мріють про повернення додому. Прийомна дочка запорожця Івана Карася на ім'я Оксана особливо сумує за своїм коханим - козаку Андрію. Тим часом, сам Карась за збігом неймовірних обставин опиняється в палаці турецького султана.

Чим закінчиться історія для Оксани і Андрія, які вирішать бігти на батьківщину? І чи зможе Іван Карась стати Урханом і завести гарем? Приходьте на оперу, щоб насолодитися національним колоритом, смішними епізодами і яскравими героями постановки!

Лібрето Семена Гулака-Артемовського, літературна редакція Максима Рильського.
Тривалість - 2 години 20 хвилин (з антрактом).