Запорожець за Дунаєм

14 листопада 2019, Чт. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Запорожця за Дунаєм»?

1. Подивитися захоплюючу постановку, засновану на історії України.
2. Найпопулярніше твір на протязі вже більше, ніж 150 років.
3. Послухати красиві народні пісні.

Популярність композитору Семену Гулаку-Артемовському принесла саме опера «Запорожець за Дунаєм», написана в 1862 році. Вважається, що твір став першим, яке вивело на велику сцену українські народні танці та пісні. Ще одна яскрава особливість - діалоги, повні розмовної мови. Все це допомогло автору створити дійсно колоритні образи.

«Запорожець за Дунаєм» - це комічна опера в 3-х діях. На турецькому березі Дунаю живуть українці, які мріють про повернення додому. Прийомна дочка запорожця Івана Карася на ім'я Оксана особливо сумує за своїм коханим - козаку Андрію. Тим часом, сам Карась за збігом неймовірних обставин опиняється в палаці турецького султана.

Чим закінчиться історія для Оксани і Андрія, які вирішать бігти на батьківщину? І чи зможе Іван Карась стати Урханом і завести гарем? Приходьте на оперу, щоб насолодитися національним колоритом, смішними епізодами і яскравими героями постановки!

Лібрето Семена Гулака-Артемовського, літературна редакція Максима Рильського.
Тривалість - 2 години 20 хвилин (з антрактом).

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Особливо Одружений Таксист 19 листопада 19:00, Вт Особливо Одружений Таксист Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Особливо Одружений Таксист Вже не хочу 19 листопада Особливо Одружений Таксист Театр музкомедії Придбати Жизель 20 листопада 18:30, Ср Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 20 листопада Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати