Запорожець за Дунаєм

25 червня 2019, Вт. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на «Запорожця за Дунаєм»?

1. Подивитися захоплюючу постановку, засновану на історії України.
2. Найпопулярніше твір на протязі вже більше, ніж 150 років.
3. Послухати красиві народні пісні.

Популярність композитору Семену Гулаку-Артемовському принесла саме опера «Запорожець за Дунаєм», написана в 1862 році. Вважається, що твір став першим, яке вивело на велику сцену українські народні танці та пісні. Ще одна яскрава особливість - діалоги, повні розмовної мови. Все це допомогло автору створити дійсно колоритні образи.

«Запорожець за Дунаєм» - це комічна опера в 3-х діях. На турецькому березі Дунаю живуть українці, які мріють про повернення додому. Прийомна дочка запорожця Івана Карася на ім'я Оксана особливо сумує за своїм коханим - козаку Андрію. Тим часом, сам Карась за збігом неймовірних обставин опиняється в палаці турецького султана.

Чим закінчиться історія для Оксани та Андрія, які вирішать бігти на батьківщину? І чи зможе Іван Карась стати Урханом і завести гарем? Приходьте на оперу, щоб насолодитися національним колоритом, смішними епізодами і яскравими героями постановки!

Лібрето Семена Гулака-Артемовського, літературна редакція Максима Рильського.
Тривалість - 2 години 20 хвилин (з антрактом).

Схожі події

Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 19.09 - 19.09.2019