Заповіт цнотливого бабія

19 червня 2018, Вт. 19:00
від 25 грн.
від 25 грн.

Галерея

Заповіт цнотливого бабія у Києві - фото №1 picture
Заповіт цнотливого бабія у Києві - фото №2 picture
Заповіт цнотливого бабія у Києві - фото №3 picture
Заповіт цнотливого бабія у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на виставуЗаповіт цнотливого бабія?

1. Найцікавіша інтерпретація історії Дон Жуана
2. Авторський музичний супровід
3. Безліч комічних прийомів

"Заповіт цнотливого бабія" - вистава Національний Київського театру російської драми, назва якої вже інтригує! І багато хто з вас не помилився, якщо зрозумів, що йтиметься про героя всіх часів - Дон Жуана. Перед вами постане, з одного боку, неперевершений улюбленець жінок, а з іншого - лютий їх ненависник.

І все-таки де ж логіка? Як цнотливість поєднується з такою особистістю? Український сучасний письменник Анатолій Крим представить свого гульвісу і бабія Дон Жуана, який на схилі років кається в гріхах і запевняє всіх у своїй невинності.

Причому від жінок він зовсім не відрікається. Вони, звичайно ж, були. І навіть є точне число - 617. І до речі, всіх він любив шалено, навчивши буквально пурхати від почуттів, захоплення і абсолютного щастя. І при цьому він не володів жодною з них. А на сцені - передсмертний вечір, і остання сповідь закінчена. Монах приголомшений почутим і полонений красою розповіді про гріх перелюбу. Він навіть думає, а чи не повернутися до світського життя?

Швидко знаходиться і цілком гідна партія. Це дочка донни Анни, яка прийшла помститися за багатостраждальну матір. І ось невмілий монах піддається повчанням цнотливого бабія, намагаючись зачаровувати юну особу. Він розсипається в обіцянках безодні солодких відчуттів і любові. Так що ж це, як не остання інтрига хитрого Дон Жуана?

Сценографія вистави - Сергій Шевцов, постановка - Віталій Малахов. До речі, в постановці використана оригінальна авторська музика Валерія "ДіДюЛі". В ролях: Валерій Зайцев, Сергій Озіряний, Микола Рушковський, Олег Савкін, Наталя Доля.

Приходьте! Вас чекає захоплююча комедія в 2-х діях! Тривалість вистави - 2 години 20 хвилин (з антрактом).

Інші дати

Схожі події

Женихи 24 вересня 19:00, Пн Женихи Центральний будинок офіцерів, Київ від 150 грн. Женихи Вже не хочу 24 вересня Женихи Центральний будинок офіцерів Придбати Freedom Jazz 02 вересня 19:00, Нд Freedom Jazz Театр музкомедії, Одеса від 300 грн. Freedom Jazz Вже не хочу 02 вересня Freedom Jazz Театр музкомедії Придбати Лебедине озеро. Раду Поклітару 19 вересня 19:00, Ср Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 19 вересня Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Серенада Сонячної долини 21 вересня 19:00, Пт Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 120 грн. Серенада Сонячної долини Вже не хочу 21 вересня Серенада Сонячної долини МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати