24-pay-mark Created with Sketch.

Запрошення на вальс

від 100 ₴

Про подiю

Концерт «Запрошення на вальс» в Одесі відбудеться 21 січня 2024 року о 14:00 в Одеській обласній філармонії.

Чому варто піти на концерт «Запрошення на вальс» в Одесі?

  1. Чарівна подія, присвячена святковому й чарівному світові вальсу.
  2. Визнані професіонали на сцені.
  3. Незабутні враження та урочисті емоції для глядача.

Концерт «Запрошення на вальс» в Одесі

Одеська філармонія запрошує на особливу концертну програму, присвячену стриманому і елегантному вальсові. Своїм неперевершеним виконанням вас підкорюватимуть:
  • заслужена артистка України Д. Гульцова (фортепіано);
  • лавреати міжнародних конкурсів Л. Третяк (сопрано), М. Крісань (скрипка), Г. Слободянік (сопрано), Є Філіпенко (читець), О. Кузьменко (флейта), Д. Варфоломєєв (баян), А. Павлішина (фортепіано).
Хореографічне оформлення – Інна Радзіховська. Концертмейстерка – Анастасія Северюхіна. Лектор-музикознавець – Дмитро Пінчук.

Найкраще з класики та сучасності: величний вальс на сцені Одеської філармонії

До вальсових тем вдавалися композитори різних епох. Кожен надавав своїм творам особливої вишуканості й естетики. І цього разу ви зможете на собі відчути магію красивої музики, що дарує відчуття свята. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Запрошення на вальс» в Одесі?

Квитки дуже просто замовляти онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Рок балади в саду -40% на другий 25 травня 19:00, сб Рок балади в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Рок балади в саду Вже не хочу 25 травня Рок балади в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати