24-pay-mark Created with Sketch.

Заради майбутнього

від 200 грн.

Про подiю

Подія "Заради майбутнього" в Ужгороді відбудеться 2023-04-05 в 18:30 на локації Закарпатська обласна філармонія.
Ви можете зручно придбати квитки на "Заради майбутнього" на Concert.ua онлайн.«ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО»

В Ужгороді студенти-музиканти зіграють соло із академічним симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії.

  Це четвертий концерт Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього»

  5 квітня о 18:30 в Ужгороді в Закарпатській обласній філармонії відбудеться четвертий концерт Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Студентки-музикантки Юлія Карпова (скрипка) та Олександра Макарова (фортепіано) під керівництвом диригента Андрія Савчука зіграють соло з академічним симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії. Звучатимуть твори видатних композиторів - Євгена Станковича, Людвіга ван Бетховена та Фелікса Мендельсона.

Мета культурної ініціативи «Заради майбутнього» -створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. У воєнний час майже 50 % студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи.

«Попри всі виклики, які кидає війна, ми намагаємося щомісяця проводити один концерт у різних містах України. Віримо, що зможемо провести фінальну подію туру в Києві на День Незалежності. Це наш внесок у збереження творчого потенціалу, з яким відбудовуємо культуру України. Тож підтримайте музикантів й отримайте неймовірне задоволення», — розповіла Марія Дідковська, засновниця благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Кожен концерт має нову програму, над якою працює диригент і співініціатор проєкту Андрій Савчук. Ба більше, організатори запевняють, що саме в Ужгороді солістки зіграють найскладнішу програму Всеукраїнського туру.

Варто зазначити, що для благодійного фонду Марії Дідковської «Відкрита музика міста» є традиційною підтримка саме класичної, академічної музики в Україні та молоді, яка її презентує. Проєкт реалізують у партнерстві з диджитал-виданням JetSetter.ua.

 

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати