25 - 26 серпня 2018 13:00
c. Родатичі Львів, Львівська обл.
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Галерея

Zaxidfest 2018 у Львові - фото №1 Zaxidfest 2018 у Львові
Zaxidfest 2018 у Львові - фото №2 Zaxidfest 2018 у Львові афіша
Zaxidfest 2018 у Львові - фото №3 Zaxidfest 2018 у Львові квитки

Про подiю

Чому варто піти на фестиваль Zaxidfest 2018?

1. Пропустити святкування ювілею найбільш душевного і музичного фестивалю країни - неможливо.
2. Zaxidfest - відмінна можливість зустріти нових друзів і отримати море позитиву.
3. На Х ювілейному Zaxidfest виступлять понад 50 знаменитих артистів і колективів: ти ж не хочеш скромно читати про ці грандіозні події в інтернет-оглядах?

Ювілейний Zaxidfest пройде 25-26 серпня в мальовничих Родатичах неподалік від Львова. Крута новина? - А то! Обов'язково приходь і прихопи з собою оберемок друзів і рідних!

Найбільший музичний фестиваль літа на цей раз пройде в 10-й раз. І розмах події підкорить навіть бувалих. Вже запланована участь понад 50 відомих виконавців. І, знаючи хватку організаторів фесту, можна з упевненістю стверджувати, що обов'язково буде море веселих розваг і приємних сюрпризів. Сьогодні Zaxidfest є стовідсотковим лідером фестивального життя країни, форпостом для всіх, хто цінує класну музику і душевну компанію. Кураж і драйв тут на кожному кроці. Навіть найстрашніше міжгалактичне зло безсиле перед позитивною енергетикою фестивалю. Казкові персонажі і сміливі супергерої будуть супроводжувати всіх гостей. І можливо, хтось із них стане вашим новим другом.

Тільки проживши ці дні з Zaxidfest, ти зрозумієш, що відчуває людина, що зірвала джек-пот. Жар емоцій і феєрія почуттів чекають тебе!

Велика родина Zaxidfest завжди готова до поповнення, приєднуйся!